Čistší nástroj pre váš systém - chráni vaše súkromie, robí váš počítač rýchlejším a bezpečnejším. Vytvoril Piriform

CCleaner je nástroj na optimalizáciu / čistenie systému. Odstráni nepoužité súbory z vášho systému, čo umožní Windows bežať rýchlejšie a uvoľní cenné miesto na pevnom disku. To môže tiež jasné, vaše histórie internetu a konať ako plne vybavený Registry Cleaner. CCleaner je rýchly (zvyčajne trvá menej ako sekundu) a neobsahuje žiadny spyware ani adware!

Verziu Portable nájdete na stránke http://www.piriform.com/ccleaner/builds Viac informácií »

Alternatívy k CCleaner pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako CCleaner.
Hodnotenia: 

CCleaner bol skvelý pre čas, kedy bolo čistenie disku veľkým problémom, ale teraz sa zdá, že sa doňho zapája kombinácia vstavaných nástrojov a jednotlivých nástrojov, ako napríklad WinDirStat.

Prvýkrát som počul o problémoch CCleaner z How-To Geek a myslím si, že pokiaľ sa nestane zázrak, CCleaner je dole na skládkach.

Neviem o najnovšej verzii, ale v minulosti zničil môj register, spôsob, akým sa môj systém nemohol začať. Nahradil som ho s RegCleaner a neskôr s PowerTools Lite 2013, ktoré boli zadarmo, ale sú už neaktuálne.

Mám problémy s počítačom práve teraz. Som vysokoškolský študent a chodím na tie isté 3-5 stránky, čo je o čase, keď som na internete. Často musím ukladať súbory do triedy, poznámok, výskumu atď. Počítač je pomalý a podľa AVG Anti-Virus nie som úplne chránený. Poslednú hodinu som sa snažil „opraviť“ problém prostredníctvom AVG a jednoducho to nefunguje. Nie som si istý prečo. So všetkými, čo bolo povedané, Im premýšľal, či som použiť CCleaner vyčistiť môj počítač, ak to bude odstrániť alebo "vyčistiť" z dokumentov, webových stránok pamäte, & amp; /alebo súbory, ktoré som si stiahol, že potrebujem. Môže niekto pomôcť?

Porovnanie .............................................. .......... Pt. CCleaner ....... Pt. Glary Utilities Miesto na disku ................................................ ............. 1 2,87 MB ............ 0 15,7 MB Funkcia oneskorenia automatického spustenia ........................................ 0 Nie ... ............... 1 Áno, je užitočná Automatické čistenie, keď sa počítač spustí .... 0 Voľiteľné ........ 1 Nie, je bezpečnejšie Cookies Delete Vymazateľné pre každý prehliadač .......... 0 Nie ................... 1 Voľba je bezpečnejšia Analyzovať funkcie, čo cookies odstrániť ........... 0 Nie, nie je tak bezpečné. 1 Voliteľné, akú kategóriu Detekcia zastaraného softvéru McAffee v registri 1 Áno = OK .......... 0 Nie, nie je v poriadku Deklarované ako nepoužité prípony súborov ............... 0 30 = Chyba ......... 1 5, naozaj nepoužitá, OK Mohli by ste nájsť početné položky odinštalovaného Nero ....... 1 s Active-X ..... 0 Nie je zistené Hodnotiace body pre všetky funkcie ....... 3 3 Nie je moja obľúbená. 5 Môj obľúbený Po vymazaní záznamov som mal zlé skúsenosti, ktoré CCleaner navrhol odstrániť: Systém už nebol bootovateľný, takže som musel obnoviť disk C z Macrium Refl. zálohovanie. S Glary Utilities som doteraz mohol sledovať všetky návrhy bez toho, aby som mal problém. V opačnom prípade Glary Utilities po odinštalovaní Nera nedokázal nájsť veľa ľavých záznamov, ale CCleaner tu bol úspešný. Dávajte pozor na návrhy CCleaner! & Lt; /b

Toto je skvelý softvér. Má úžasnú prácu pri odstraňovaní nepotrebných súborov a skvelých počítačoch.

@Aaron, používam to na dennej báze na niekoľkých počítačoch denne a nikdy som to nepoškodil počítač. Možno tam boli aj iné základné problémy s počítačmi?

Tento program sa mi nepáči, pretože zvyčajne odstraňuje veci, ktoré by sa nemali vymazať, a poznal som veľa dobrých priateľov, že ich systém zaskrutkoval a musia preformátovať svoj systém a začať znova. I dont odporučiť, tam sú lepšie čističe tam.

Každý potrebuje tento softvér na vyčistenie systému Windows! Používam ho so štandardným nástrojom na čistenie systému Windows.

Ale ak neviete ako a čo zmeniť v registri, nikdy nepoužívajte automatický čistič registra ! Register je naozaj dôležitý a delikátny, dokonca aj malá chyba a môžete ohroziť stabilitu celého operačného systému.

Použite Ccleaner na čistenie nevyžiadaných a dočasných súborov, na spravovanie spúšťacích aplikácií, na odstránenie zásuvných modulov prehliadača, ale NIKDY nevyčistite register!

Tento program tiež môžem odporučiť. Používam Ccleaner a nemám žiadne sťažnosti.

Láska tejto aplikácie, len si želám, že existuje možnosť skenovať offline disk - jednotka vytiahnutá z iného počítača.

Jeho rýchly a presný - na mojom priateľovi comp jeho nájsť cca 8 GB zbytočné dáta (temp, odpadky, cache, atď)

Skvelý program, používať ho niekoľko rokov a doteraz s ním nemali žiadne problémy ...

Vynikajúci. Používam to na to, aby sa moje zálohy zmenšili čas od času.

Jedna z prvých vecí, ktoré inštalujem na novo nainštalovaný operačný systém Windows. Veľmi priamočiara, veľmi rýchla a veľmi efektívna. Skvelý program.

em4020 napísal - "Nemám rád CCleaner, pretože zvyčajne odstraňuje veci, ktoré by nemali byť odstránené"

CCleaner čistí iba voľby, ktoré ste vybrali. K dispozícii je tiež režim "Analyzovať", ktorý ukáže, čo by sa vymazalo, keby ste používali "Čisté" pre skutočné. Ak je niečo, čo nechcete vymazať, potom jednoducho zrušte výber tejto možnosti (rovnako ako u ostatných čističov súborov).

CCleaner tiež umožňuje, aby ste z programu úplne odstránili možnosť čistenia určitých možností - ak chcete odstrániť možnosť odstrániť všetky prerušené odkazy na ploche, môžete to urobiť. Ak chcete definovať novú možnosť na vyčistenie niektorých nastavení a niekoľkých súborov z programu, ktorý ste napísali - môžete to tiež vykonať.

Toto je niečo, čo iné programy na čistenie súborov nemôžu robiť.

Ak chcete tvrdiť, že CCleaner "zvyčajne odstraňuje veci, ktoré by nemali byť odstránené" - zvuky ako CCleaner má svoju vlastnú inteligenciu a rozhoduje o tom, čo by sa malo vymazať (a zvyčajne robí nesprávnu voľbu). Našťastie, v tomto prípade je výber toho, čo sa má vyčistiť alebo vymazať, stále 100% v rukách používateľa.

Ak nechcete niečo odstrániť, zrušte začiarknutie políčka pre túto položku. CCleaner robí len to, čo mu bolo povedané.

General Cleaner
Registry Cleaner
Uninstaller
Startup Manager
Duplicate Finder
Options
CCleaner for Mac
CCleaner Mac Uninstall Feature
CCleaner for Android
CCleaner for Android
CCleaner for Android