Automatizovaný balík škálovateľných webových serverov Vytvoril Kasra Bigdeli

Najjednoduchšia platforma na zavádzanie aplikácií a databáz a balík webového servera pre vaše aplikácie NodeJS, Python a Java. Žiadna dokovacia stanica, znalosť nginxu je potrebná!

Vážne! Kto by mal starať o CaptainDuckDuck?

• vývojár [webového], ktorý nemá rád trávenie hodín a dní, nastavenie servera, vytváranie nástrojov, odosielanie kódu na server, jeho zostavenie, získanie certifikátu SSL, jeho inštaláciu, aktualizáciu nginx znovu a znovu. Vývojár, ktorý používa drahé služby ako Heroku, Microsoft Azure a podobne. A má záujem znížiť svoje náklady o 4x (Heroku účtuje 25 $ /mesiac pre ich 1gb inštanciu, ten istý server je 5 $ na vultr!) • Niekto, napíšte viac showResults (getUserList ()) a nie veľa $ apt-get install libstdc ++ 6 & gt; /dev /null • Niekto, kto má rád inštaláciu MySQL, MongoDB atď. na svojom serveri výberom z rozbaľovacej ponuky a kliknutím na inštaláciu • Koľko serverových /docker /linux znalostí potrebujete na vytvorenie servera CaptainDuckDuck? Odpoveď: Znalosť kopírovania & amp; Vložiť !! Ak chcete získať informácie o tom, čo chcete skopírovať, prejdite na položku Začíname. pasta, -) ... Viac informácií »

Kódujete vašu aplikáciu, kapitán to robí!

Kapitán je moderná automatizovaná implementácia aplikácie & amp; správca webových serverov. Je to oheň rýchle a veľmi robustné, pretože používa Docker, nginx, LetsEncrypt, NetData.

• Rozmiestnite aplikácie vo svojom vlastnom priestore (Node js, PHP, Python, doslovne akýkoľvek jazyk!) • Rozmiestnenie vstavaných aplikácií je vec niekoľkých sekúnd! MongoDB, Parse, MySQL, WordPress, Postgres a mnoho ďalších. • Zabezpečte svoje služby cez HTTPS ZDARMA • Pripojte ďalšie uzly a vytvorte klastra za pár sekúnd! Kapitán automaticky konfiguruje nginx na vyváženie zaťaženia • Zamerajte sa na aplikácie! Nie zvončeky a píšťalky len na spustenie vašich aplikácií!

Alternatívy k CaptainDuckDuck pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako CaptainDuckDuck.
Alternatives: 
Sandstorm uľahčuje spustenie vlastného servera. Vytvoril sandstorm.io

Sandstorm uľahčuje spustenie vlastného servera. Nainštalujte aplikácie a vytvorte dokumenty, tabuľky, blogy, git repos, zoznamy úloh a rovnako jednoducho, ako by ste nainštalovali aplikácie do telefónu. Sandstorm je open source a môže byť nainštalovaný na akomkoľvek systéme Linux x86-64.

Linux
Web
Self-Hosted
Meteor
YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe v Debiane, ktorá je balená so slobodným softvérom, ktorý ...

YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe Debianu, ktorá je dodávaná so slobodným softvérom, ktorý automatizuje inštaláciu osobného webového servera.

Linux
Self-Hosted
Debian
Platforma Cloudron vám pomáha bez námahy spúšťať webové aplikácie na vašom serveri. Vytvoril Cloudron UG

Cloudron je platforma, ktorá uľahčuje spúšťanie a údržbu webových aplikácií na serveri.

Linux
Web
Self-Hosted
Softaculous je skvelý inštalátor s 194 skvelými skriptami a stále pridávame viac.
Projekt FreedomBox je komunitný projekt na vývoj, dizajn a podporu osobných serverov ... Vytvorená Nadáciou FreedomBox

FreedomBox je komunitný projekt na vývoj, dizajn a propagáciu osobných serverov s bezplatným softvérom pre distribuovanú sociálnu sieť, e-mailovú a audio /video komunikáciu.

Linux
Hosťujte svoje webové stránky bez námahy Vytvoril ston3o

Jednoduché používateľské rozhranie umožňuje vyhľadávať, inštalovať, aktualizovať, konfigurovať, zálohovať, kontrolovať, vrátiť späť, zabezpečiť, vystavovať, škálovať, speňažovať & amp; odinštalujte svoje bezplatné softvéry.

Linux
Web
Self-Hosted
UBOS je distribučná linka systému Linux, ktorej cieľom je 10 krát ľahšie spustiť aplikácie na strane servera pre seba alebo pre ...

UBOS je distribučná linka systému Linux, ktorej cieľom je 10 krát ľahšie spustiť aplikácie na strane servera pre seba alebo pre vašu rodinu na hardvérových alebo cloudových serveroch, ktoré vlastníte.

Linux
Web
Captain Architecture in One Picture
Captain Workflow in One Picture