Vytvorte osobnú alebo firemnú databázu desktopov rýchlo a jednoducho pomocou tohto jednoduchého zariadenia all-in-one ... Vytvoril Binary Brilliant Inc.

Vytvorte si jednoduchý a jednoduchý databázový softvér všetkým v jednom. Voľný 30-dňový pokus.

Brilliant Database je viacjazyčná aplikácia.

V súčasnosti sú do distribúcie Brilliant Database zahrnuté ďalšie jazyky:

angličtina, francúzština, holandčina, portugalčina (podprsenka), ruština.

Alternatívy k Brilliant Database pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Brilliant Database.
Alternatives: 
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
Microsoft Access, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je systém na správu databáz pre Windows ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Access, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je systém na správu databáz pre systém Windows, ktorý kombinuje relačný databázový nástroj Microsoft Jet s grafickým používateľským rozhraním a nástrojmi na vývoj softvéru.

Windows
FileMaker je cross-platformová relačná databázová aplikácia. Vytvoril FileMaker, Inc

FileMaker Pro je výkonný, ľahko použiteľný databázový softvér, ktorý vám a vášmu tímu pomáha rýchlejšie. Milióny ľudí v oblastiach podnikania, vlády a vzdelávania používajú súbor FileMaker Pro, ktorý bez problémov spravuje všetky informácie o operačnom systéme Windows, Mac a webe.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Jednoduché databázy vývojového prostredia bez pomoci špecialistov a programovacích zručností ... Vytvoril spoločnosť Drive Software Company

Jednoduché vývojové prostredie databázy, bez pomoci špecialistov a programovacích zručností, vytvoríte databázy aplikácií Windows. Môže to byť jednoduchý telefónny zoznam a účtovný systém vo vašej firme.

Windows
Riešenie pre vytváranie webových formulárov a databáz online, kde sa nevyžaduje programovanie. Vytvoril program QuintaDB.com

QuintaDB je relačná online databáza a tvorca webových formulárov. Jedná sa o jednoduchú webovú aplikáciu s rozhraním typu drag and drop. Aplikácia Cloud databázy vám pomôže ukladať informácie o firme do cloudu, kde si každý môže ľahko prezrieť a používať informácie odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Web
Android
Limbas je webový rámec a rozhranie pre podnikové alebo podnikové databázové aplikácie a ... Vytvoril Limbas GmbH

Limbas je webový rámec a rozhranie pre podnikové alebo podnikové databázové aplikácie a procesy. Obsahuje funkcie front-end ako návrhár formulárov, generátor správ, grafický generátor dotazov, kalendárový systém, motor workflow a dms funkčnosť.

Linux
BSD
Jednoduchý, výkonný a flexibilný nástroj na vytváranie databáz a účtovných programov. Vytvoril Natalia Borozdina

Hľadáte jednoduchý, ale flexibilný účtovný softvér schopný udržiavať databázu s pohodlným zobrazením a tvorbou dokumentov?

Runa constructor rieši tieto problémy. Vytvoríte si prvý účtovný program s jednoduchou databázou vlastnej štruktúry - po dobu pol hodiny!

Mac
Windows
Linux
Android
Základ, časť https: //alternatíva. Vytvoril Apache Software Foundation

Základňa, ktorá je súčasťou balíka Apache OpenOffice, ponúka používateľom novým návrhom databázy (alebo len novú základňu) pomoc pri vytváraní tabuliek, dopytov, formulárov a prehľadov spolu s množinou preddefinovaných tabuľkových definícií pre sledovanie majetku, zákazníkov , Nákupné objednávky

Mac
Windows
Linux
Example
An order form
Printed report
Report
v9.4 páčilo sa: Vynikajúce možnosti masáže údajov. Vlastné šablóny exportu. Logický, vizuálny editor skriptov. Návrhár formulárov. Stabilita (za 4 roky ťažkého používania som nikdy nestratil údaje). Dopyt...