You voted 'hore'.
HTML editor založený na renderovacom engine Mozilly. Vytvorené rušivými inováciami SAS

BlueGriffon je editor obsahu WYSIWYG pre World Wide Web. Beží na Gecko, renderovacom engine Firefoxu, môže upravovať webové stránky v súlade s webovými štandardmi.

BlueGriffon vyhovuje webovým štandardom W3C. Môže vytvárať a upravovať stránky v súlade s HTML 4, XHTML 1.1, HTML 5 a XHTML 5. Podporuje CSS 2.1 a všetky časti CSS 3, ktoré už Gecko implementovalo. BlueGriffon tiež obsahuje SVG-edit, editor založený na XUL pre SVG, ktorý bol pôvodne distribuovaný ako doplnok k Firefoxu a bol prispôsobený BlueGriffon. Ďalšie informácie »

Alternatívy k BlueGriffon pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako BlueGriffon.
Alternatives: 
Projekt SeaMonkey je snaha komunity vyvinúť internetový prehliadač SeaMonkey ... Vytvoril ju SeaMonkey Council

Projekt SeaMonkey je snahou komunity vyvinúť sadu aplikácií pre aplikáciu SeaMonkey all-in-one. Ľahšia alternatíva k Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Komodo Edit je rýchly, inteligentný, bezplatný a open-source editor. Vytvoril ActiveState

Komodo Edit je rýchly, inteligentný, bezplatný a otvorený editor kódu. Prepínanie editora dôveryhodných kódov je ťažké, ale Komodo Edit (alebo jeho veľký brat Komodo IDE) si vyskúšajte: bude to stáť za váš čas.

Mac
Windows
Linux
Adobe Dreamweaver je proprietárny vývojový nástroj vyvinutý spoločnosťou Adobe Systems. Vytvoril Adobe

Nástroj na vytváranie webových stránok a aplikácií. Softvér Adobe Dreamweaver je určený pre webové dizajnérov, webové vývojárov a vizuálnych dizajnérov.

Mac
Windows
Pinegrow je aplikácia pre stolné počítače, ktorá vám umožní rýchlejšie vytvárať citlivé webové stránky s živými viacstránkovými ... Vytvoril Humane Technologies LLC

Pinegrow je aplikácia pre stolné počítače, ktorá vám umožňuje rýchlejšie vytvárať citlivé webové stránky s živými viacstranovými úpravami, štýlom CSS a inteligentnými komponentmi pre Bootstrap, Foundation, AngularJS a WordPress, a to buď vizuálne alebo prostredníctvom kódu.

Mac
Windows
Linux
Atom
Bluefish je výkonný editor zameraný na programátorov a webdizajnérov, s mnohými možnosťami ... Vytvoril Olivier Sessink, Daniel Leidert

Bluefish je výkonný editor zameraný na programátorov a webdizajnérov, s mnohými možnosťami písania webových stránok, skriptov a programového kódu. Bluefish podporuje mnoho programovacích a značkovacích jazykov a zameriava sa na úpravu dynamických a interaktívnych webových stránok.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Verzia 2.0 bola vydaná 1. júna. A V 2.1 je v dielach.

Sú s týmto softvérom natoľko zlé, že neviem, kde začať jednoduché vyhľadávanie jednoduchých funkcií je nemožné.

HTML5
SVG
MathML
Pri práci s kódom dávam prednosť rozdelenému pohľadu, ale zdá sa, že BlueGriffon to nemá. To je hlboko sklamaním, pretože je pre mňa veľmi nepríjemné prepínať medzi zobrazeniami.