Blogger je služba na publikovanie blogov. Vytvorte svoj blog.  Vytvorené spoločnosťou Google

Blogger je služba na publikovanie blogov. Vytvorte svoj blog. Zdieľajte svoje myšlienky, fotografie a ďalšie veci so svojimi priateľmi a svetom. Jednoduché použitie. Publikovanie textu, fotografií a videí z webu alebo mobilného telefónu je jednoduché. Flexibilné. Neobmedzená flexibilita na prispôsobenie.

Obsahuje tiež rozhranie API, ktoré umožňuje integrovať jeho funkcie do iných stránok.

Alternatívy k Blogger pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako Blogger.
Alternatives: 
WordPress je open source softvér, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnej webovej stránky, blogu alebo aplikácie. Vytvoril Automattic

WordPress je softvér určený pre každého, s dôrazom na prístupnosť, výkon, bezpečnosť a jednoduchosť používania. Veríme, že skvelý softvér by mal pracovať s minimálnym nastavením, takže sa môžete slobodne zamerať na zdieľanie svojho príbehu, produktu alebo služieb.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Tumblr je miesto, kde sa môžete vyjadriť, objaviť sa a spojiť veci, ktoré milujete. Vytvoril Oath Inc.

Tumblr je miesto, kde sa môžete vyjadriť, objaviť sa a spojiť veci, ktoré milujete. Či už je to fandy alebo filozofia, móda alebo mačkovité šelmy, Tumblr je miesto, kde vás vaše záujmy spájajú s vašimi ľuďmi.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Ghost je plne open source, hackovateľná platforma pre budovanie a prevádzku moderných online ... Vytvoril Ghost Foundation

Krásne navrhnutá platforma venovaná jednej veci: Publikovanie.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Cloudron
Node.JS
Médium je platforma na publikovanie blogov. Vytvoril Obvious Ventures

Médium je nové miesto na Internete, kde ľudia zdieľajú nápady a príbehy, ktoré sú dlhšie ako 140 znakov a nie len pre priateľov. Je navrhnutý pre malé príbehy, ktoré robia váš deň lepším a manifestami, ktoré menia svet. Používa ho každý od profesionálnych novinárov až po amatérskych kuchárov.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Moderný open source súbor CMS Vytvoril RocketTheme

Gravitácia je ľahko použiteľný, ale výkonný, opensource CMS, ktorý nevyžaduje žiadnu databázu. Stručne povedané, inštalácia programu Grav je otázkou rozbalenia súboru. Je rýchly, má sofistikované ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ľahkú stopu pre optimálny výkon.

Web
Self-Hosted
PHP
Markdown
Publikovať myšlienku v priebehu niekoľkých sekúnd Vytvoril Write.as

Write.as umožňuje písať a publikovať text okamžite. Napíšte si poznámku, aby ste si ju mohli prečítať neskôr. Vytvorte samostatný článok, ktorý môžete rýchlo vysielať na sociálnych médiách - alebo publikujte celý blog.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Kindle Fire
Weebly je freemium drag-and-drop stránky staviteľ.

Weebly je tvorca webových stránok typu freemium drag-and-drop. Obsahuje mnoho tém, prvky webových stránok a obrázky.

FEATURES

Web
Android
iPhone
Hodnotenia: 

Mám tu blog. Je to v poriadku

je to jediný blogový softvér, ktorý sa používa pre môj blog. Pozrite si, čo som urobil so službou Blogger na stránke www.hopesblog.co.cc

Blogger Log in with Google
Veľmi dobrá platforma pre blogovanie. V službe Blogger je možné inštalovať aj šablóny html. Blogger poskytuje užívateľom neobmedzený úložný priestor,
Mám tu blog. To je v poriadku