Noc klesá a váš hlupák je mrazivý. Ešte ste nevytvorili prístrešok a váš táborák zmizol. Jediné, čo máš, je rýľ, nejaké drevo a pár tyčiniek. Máte len pár minút pred vyčerpaním. Myslíte si vytvoriť posteľ, kopať jaskyne alebo tankovať váš oheň?

Čo urobíte?

Preskúmajte, moje, remeselné a stavať v tejto obrie a detailné pieskovisko hry. Navigujte obrovské simulované svety tisíce blokov širokej teploty a klimatického systému, ročných období, rovníka a zmrazených pólov. Preskúmajte zložité jaskynné systémy a tečúcu vodu a prežite púšte a zasnežené vrcholky hôr. Ďalšie informácie »

Hrajte samostatne alebo s priateľom, s online multiplayerom pre dvoch hráčov a hlasovým chatom cez herné centrum.

• Ovládajte svoje hranoly v obrovskom náhodne generovanom svete s oceánmi, horami, lesmi, púšťami a hlbokými podzemnými jaskyňami • Dávajte pozor na ich potreby - dajte im spať, kŕmiť ich, vytvárať oblečenie a prístrešie - a budú šťastnejší, rýchlejší a produktívnejší. • Nástroje pre remeslá s dostupnými zdrojmi a budú schopní pracovať ešte rýchlejšie a nájsť viac zdrojov. • Inovujte pracovné stoly a odomknite pokročilejšie položky pre remeslá. vzácne kamene a kovy hlboko v podzemí, alebo vzácne rastliny a zvieratá na povrchu • Vymyslieť loď a navigovať oceánmi pomocou presnej nočnej oblohy, aby vás viedla • Urobte kožušinové oblečenie a pustite sa na severný pól • Vyberte si kokosové orechy na tropickom mori • Uvaľte mäso pri táboráku • Zostavte mramorový palác • Zafarbite steny • sadiť do sadov • jazdiť na someli!

Alternatívy k The Blockheads pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako The Blockheads.
Alternatives: 

Minecraft je pieskovisko hra, ktorá sa točí okolo pomocou stavebných blokov vytvoriť čokoľvek chcete. V noci vyjdú príšery; Uistite sa, že postaviť prístrešok, než sa to stane. Hra má aj schopnosti pre viacerých hráčov.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
Windows Phone
...
iPad
Oculus Experiences
Kindle Fire
FreeBSD
NetBSD
OpenBSD

Kopať, bojovať, skúmať, stavať! Nič nie je nemožné v tejto akčnej adventúre. Svet je vaše plátno a zem samotnou je vaša farba.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

Starbound je nezávislá hra, ktorú produkuje nezávislé britské herné štúdio Chucklefish Ltd. Starbound sa odohráva v dvojrozmernom, procesne generovanom vesmíre, ktorý bude hráč skúmať, aby získal nové zbrane, brnenia a rôzne predmety. , Spoločnosť Starbound zadala testovanie beta dňa 4.

Mac
Windows
Linux

Terasológia (začala pod názvom Blockmania) je open source projekt, ktorý začal Benjamin "begla" Glatzel, ktorý sa zaoberá výskumom procesnej generácie terénu a efektívnych techník vykresľovania v jazyku Java pomocou LWJGL. Motor využíva blok voxel-ako prístup, ako je vidieť v Minecraft.

Mac
Windows
Linux

Creativerse je adventúra s pieskoviskom v krásnom, ale zradnom svete zahalenom tajomstvom. Dobrodružstvo sólo alebo priniesť svojich priateľov, objavovať tajomstvo, a skrotiť krajinu dohromady!

Mac
Windows
Wine
Steam

Mythruna je hra vo výstavbe, ktorá kombinuje rozsiahle prvky budovania sveta, tvorby a pieskoviska s jednoduchým hraním hrania rolí. Po dokončení bude Mythruna jedinečným zážitkom z hry.

Mac
Windows
Linux

Growtopia je experimentálna multiplayerová platforma pre pieskovisko s tvorbou. Neexistujú žiadne ciele, len nekonečné množstvo svetov, kde môžete so všetkými svojimi priateľmi vytvoriť to, čo chcete.

Mac
Windows
Android
iPhone
iPad
Wine
Hodnotenia: 

Spôsobiť jeho podobné minecraft ale chladnejšie a málo a nie tak ťažké kontrolovať a okrem priateľov sa k vám ľahko pripojiť

Nikdy som nehral, ​​ale budem hrať na mojom telefóne coz nemôžem hrať na mojom notebooku plz môžete pridať, že môžete hrať túto hru na notebooku

Pretože jeho ako minecraft, ale chladnejšie a málo a nie tak ťažké kontrolovať a okrem priateľov sa k vám ľahko pripojiť