V 18:24:41 UTC vytvoril fond ViaBTC 1,9 MB BCC blok, ktorý nebol platný pre staršiu sieť Bitcoin. To znamenalo čistú prestávku a narodenie Bitcoin Cash.?Bitcoin Cash prináša zvukové peniaze na svete. Obchodníci a užívatelia sú oprávnení s nízkymi poplatkami a spoľahlivými potvrdeniami. Budúcnosť jasne svieti s neobmedzeným rastom, globálnym prijatím, inováciou bez povolenia a decentralizovaným vývojom. Všetci držitelia Bitcoinov ako blok 478558 sú teraz vlastníkmi Bitcoin Cash. Všetci Bitcoiners sú vítaní, aby sa pripojili k komunite Bitcoin Cash, keď sa pohneme vpred pri vytváraní zvukových peňazí dostupných pre celý svet .... Viac informácií »

Alternatívy k Bitcoin Cash pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Bitcoin Cash.
Alternatives: 

Bitcoin je digitálna mena peer-to-peer. Peer-to-peer (P2P) znamená, že neexistuje centrálna autorita na vydávanie nových peňazí alebo sledovanie transakcií.

Mac
Windows
Linux
BSD

Ethereum je decentralizovaná platforma pre aplikácie, ktoré bežia presne tak, ako boli naprogramované bez akejkoľvek šance na podvod, cenzúru alebo zásah tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Web

Monero je digitálna mena, ktorá je bezpečná, súkromná a nesledovateľná. Je otvorený a voľne dostupný pre všetkých. S Monerom ste vlastnou bankou. Za svoje finančné prostriedky zodpovedáte len vy a vaše účty a transakcie sa uchovávajú v súkromí pred zvedavými očami.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
iPad

Dogecoin je open source, decentralizovaný, peer-to-peer cryptocurrency, ktorý podporuje Shiba Inus po celom svete.

Mac
Windows
Linux

Zvlnenie je peňažný systém, ktorý robí jednoduché povinnosti medzi priateľmi užitočnými pre platby ako bežné peniaze.

Web

Hviezdna je decentralizovaný protokol na odosielanie a prijímanie peňazí v ľubovoľnom páre mien. To znamená, že užívatelia môžu napríklad poslať transakciu z ich bilancie Yen a nechať ju prísť v eurách, jenoch alebo dokonca bitcoinoch.

Web
Comparison Bitcoin (BTC) and Bitcoin Cash (BCH)
Comparison Bitcoin (BTC) and Bitcoin Cash (BCH)
New features with Bitcoin Cash
Difference between chain
Bitcoin Cash naozaj je Bitcoin!