Bing (predtým Live Search, Windows Live Search a MSN Search) je aktuálny webový vyhľadávací nástroj ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Bing (predtým Live Search, Windows Live Search a MSN Search) je aktuálny webový vyhľadávací nástroj (inzerovaný ako "rozhodovací nástroj") od spoločnosti Microsoft.

Bing je vyhľadávač, ktorý nájde a organizuje odpovede, ktoré potrebujete, aby ste mohli robiť rýchlejšie a informovanejšie rozhodnutia.

Medzi pozoruhodné zmeny patrí zoznam návrhov na vyhľadávanie v reálnom čase, keď sú zadané dotazy a zoznam súvisiacich vyhľadávaní (nazývaných „Panel s nástrojmi Explorer“ na ľavej strane výsledkov vyhľadávania) založený na sémantickej technológii spoločnosti Powerset, ktorú spoločnosť Microsoft kúpila v roku 2008 Bing tiež obsahuje možnosť Uložiť & amp; Zdieľajte históriu vyhľadávania prostredníctvom služby Windows Live SkyDrive, Facebook a e-mail. Ďalšie informácie »

Alternatívy k Bing pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Bing.
Alternatives: 
Vyhľadávač, ktorý vás nesleduje Vytvoril DuckDuckGo, Inc.

DuckDuckGo je alternatívny vyhľadávací nástroj, ktorý má bohaté funkcie, rešpektuje vaše súkromie a je postavený na slobodnom /open-source softvéri.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
Chrome
Safari
...
Yandex.Browser
Opera
Firefox
Vyhľadávanie Google je najobľúbenejším vyhľadávacím nástrojom na Internete. Vytvorené spoločnosťou Google

Vyhľadávanie Google je najobľúbenejším vyhľadávacím nástrojom na Internete. Spoločnosť Google môže vyhľadávať webové stránky, obrázky, videá, správy a rôzne iné formy médií.

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Android Wear
Open source metasearch engine Vytvoril Adam Tauber

Searx je metasearch engine, ktorý agreguje výsledky iných vyhľadávačov a zároveň neukladá informácie o svojich používateľoch.

Prečo používať Searx?

Linux
Web
Self-Hosted
Startpage.com je vyhľadávač, ktorý načítava výsledky z vyhľadávacieho nástroja Google bez ukladania ... Vytvoril Surfboard Holding BV

Startpage.com je vyhľadávací nástroj, ktorý načítava výsledky z vyhľadávacieho nástroja Google bez uloženia adries IP používateľov alebo poskytnutia osobných informácií pre používateľov na servery spoločnosti Google.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vyhľadávač, ktorý rešpektuje vaše súkromie.

Spoločnosť Qwant začala vo Francúzsku vo februári 2013 po dvoch rokoch výskumu a vývoja. Európsky vyhľadávač neustále rastie, inovuje a celý tím Qwant s hrdosťou predstavuje svoju novú verziu Beta, ktorá obsahuje:

Web
YaCy je bezplatný vyhľadávač, ktorý môže ktokoľvek použiť na vytvorenie vyhľadávacieho portálu pre ich intranet alebo ... Vytvoril Michael Peter Christen a kol.

YaCy je bezplatný vyhľadávací nástroj, ktorý môže ktokoľvek použiť na vytvorenie vyhľadávacieho portálu pre intranet alebo na pomoc pri vyhľadávaní na verejnom internete.

Mac
Windows
Linux
Web
Ecosia je zelený vyhľadávač, ktorý daruje aspoň 80% svojich ziskov z príjmov z reklám vo vyhľadávacej sieti a ...

Ecosia je zelený vyhľadávač, ktorý daruje najmenej 80% svojich ziskov z príjmov z vyhľadávania reklám a online nakupovania do programu zalesňovania, ktorý je v súčasnosti v Burkine Faso.

Web
Odpojiť vyhľadávanie je rozšírenie prehliadača v meta-vyhľadávacom nástroji, ktoré vám umožní vyhľadávať súkromne pomocou ... Vytvoril Disconnect

Odpojiť vyhľadávanie je rozšírenie prehliadača v meta-vyhľadávacom nástroji, ktoré umožňuje súkromne vyhľadávať pomocou vášho obľúbeného vyhľadávacieho nástroja.

Web
Chrome
Firefox
Yandex Search je webový vyhľadávač, ktorý vlastní ruská spoločnosť Yandex. Vytvoril Yandex LLC.

Yandex je najrýchlejšie rastúci vyhľadávač na svete, ktorý slúži predovšetkým Rusku (najväčší a najobľúbenejší) a ďalším krajinám, ktoré boli pôvodne súčasťou Sovietskeho zväzu. Experimentuje s úžasným vyhľadávačom v anglickom jazyku, ale jeho hlavné operácie sú pre jeho cyrilicu.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Telegram
iPad
Gigablast je silný, opensource, nový vyhľadávač, ktorý indexuje v reálnom čase! Vlastnosti

Gigablast je výkonný, opensource, nový vyhľadávací nástroj, ktorý indexuje v reálnom čase!

Funkcie

Web
Self-Hosted
Na vybraných webových stránkach (vrátane Google a ...) vyhľadávajte obsah bez práv alebo vo verejnej doméne. Vytvoril Creative Commons

Neexistuje väčší prehľad o spoločných ľudských znalostiach a tvorivosti ako Commons, vrátane viac ako 1,1 miliardy digitálnych diel dostupných na základe licencií CC.

Web
MetaGer je SaaS nemeckým neziskovým SUMA e.V. Vytvoril SUMA-EV

MetaGer je SaaS nemeckým neziskovým SUMA e.V. ktorý vám poskytuje anonymné výsledky meta vyhľadávania.

Web
Android
Jednoducho navigujte vo výsledkoch vyhľadávania Google pomocou rýchlej, jednoduchej a užitočnej techniky cloudových značiek. Vytvoril DeeperWeb

Jednoducho navigujte vo výsledkoch vyhľadávania Google pomocou rýchlej, jednoduchej a užitočnej techniky cloudu značiek. Využite naše technológie mapovania tém na rýchly prístup k odpovediam, novinám, videám, blogom, Wikipédii a ďalším témam. Teraz nainštalujte a vylepšte svoje vyhľadávanie.

Web
Firefox

Vyhľadávač, ktorý vám pomôže nájsť presne to, čo hľadáte. Nájdite najrelevantnejšie informácie, video, obrázky a odpovede z celého webu. Yahoo! Vyhľadávanie je webový vyhľadávač, ktorý vlastní spoločnosť Yahoo!

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad

Vyhľadávač, ktorý vám pomôže nájsť presne to, čo hľadáte. Nájdite najrelevantnejšie informácie, video, obrázky a odpovede z celého webu. Yahoo! Vyhľadávanie je webový vyhľadávač, ktorý vlastní spoločnosť Yahoo!

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Homepage
Images
Videos
News
Maps
Microsoft nerobil nič, čo povedať
Nereaguje, tak pomaly, nemôže získať body, zamrzne ...