Rýchla, čistá a jedinečná čítačka krmív Vytvoril BazQuxReader

BazQux Reader je veľmi rýchly čítač RSS kanálov s jednoduchým a čistým užívateľským rozhraním.

Zobrazuje komentáre k príspevkom, je schopný získať celý text článku, má niekoľko režimov zobrazenia, vyhľadávať, môže sa prihlásiť na stránky Twitter /Facebook /Instagram /Google + a zdieľať a záložky do obľúbených služieb.

Je to komerčná služba s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou prevádzkou a potom s ročným poplatkom vo výške 19 alebo 29 dolárov, čo chcete.

Mobilné a desktopové aplikáciePoužívajte Reeder, FeedMe, Feeddler RSS Reader, Slow Feeds, Správy JustReader, News + a ViennaRSS. V systémoch iOS, Android a Mac. Viac informácií »

Stlačte a ReadKit pracuje s BazQux Reader nastaveným ako server Fever.

Alternatívy k BazQux Reader pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako BazQux Reader.
Alternatives: 
Obsah, ktorý potrebujete na urýchlenie vášho výskumu, marketingu a predaja. Vytvoril DevHD

Feedly je lepší spôsob organizovania, čítania a zdieľania obsahu vašich obľúbených stránok. To prepája obsah z RSS kanálov vašich obľúbených webových stránok do zábavného časopisu ako skúsenosti a poskytuje bezproblémovú integráciu so sociálnymi sieťami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Firefox
Ponorte sa do svojho obľúbeného obsahu. Čítačka obsahu pre používateľov energie, ktorí chcú šetriť čas. Vytvoril spoločnosť Innologica Ltd.

Používanie čítačky obsahu vám pomôže udržiavať krok s vašimi najlepšími zdrojmi informácií - obsah prichádza priamo k vám, čo vám ušetrí čas a skontrolujte všetky stránky sami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Opera
Firefox
Reeder je čítačka RSS a klient pre viaceré služby. Vytvoril Silvio Rizzi

Reeder je čítačka RSS a klient pre viaceré služby, ako napríklad:

Feedly, Feedbin, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Starý čitateľ, BazQux Reader, Instapaper. Viac informácií »

Mac
iPhone
iPad
NewsBlur je osobná čítačka správ, ktorá spája ľudí a hovorí o svete. Vytvoril Samuel Clay

NewsBlur je osobná čítačka správ, ktorá spája ľudí a hovorí o svete. Zobrazuje vám pôvodnú stránku a umožňuje vám čítať príbehy priamo z lokality a zároveň sledovať to, čo čítate. Tiež filtre a zdôrazňuje príbehy, ktoré sa vám páčia a nepáči.

Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Kindle Fire
Starý čitateľ je webová čítačka RSS, niečo ako https: //alterntiveto. Vytvoril Dmitrij Krasnoukhov, Anton Tolchanov a Elena Bulygina

Starý čitateľ je webová čítačka RSS, niečo ako Google Reader. Importovať existujúce odbery, nájsť priateľov v službe Facebook a ďalšie.

Web
Chrome
Feedbin je RSS čítačka s krásnym zážitkom čítania. Vytvoril Feedbin, Inc.

Feedbin je rýchly a jednoduchý čítač RSS kanálov, ktorý prináša skvelý zážitok z čítania. $ 5 /mesiac. Podporované populárnym iPhone klientom Reeder

Web
Self-Hosted
ReadKit
Leaf RSS Reader
News+
FeedMe
Slow Feeds
Reeder
Google Reader-like list view
List view on mobile
Full width images on mobile
Mixed view on mobile
Mosaic view on mobile
Mixed mosaic/list view
Mosaic view
Mixed view
Začal som používať túto aplikáciu od vyraďovania služby Google Reader. Bolo veľa možností: Feed, NewsBlur, The Old Reader - všetky dobré služby, ale nič blízko k vám Google Reader. A potom ...