Aplikácia Desktop for Battle.net je navrhnutá tak, aby zlepšila váš zážitok spúšťača. Vytvoril Blizzard Entertainment

Čo robí táto aktualizácia spúšťača?

Single Sign-On: Prihláste sa raz, aby ste získali prístup k hrám Blizzard a zostali prihlásení až 30 dní.

Hry s inštaláciou a automatickou aktualizáciou: Inštalujte hry priamo prostredníctvom aplikácie a ak sa rozhodnete ponechať aplikáciu spustenú na pracovnej ploche, aktualizujte ju automaticky, aj keď ste mimo počítača.

Získajte najnovšie správy: Aplikácia slúži ako centrálny rozbočovač na vyhľadanie najnovších informácií o hre Blizzard, blogov pre vývojárov a ďalších. Filtrujte správy na základe hier, ktoré hráte, a získajte rozbité aktualizácie predtým, ako vstúpite do sektora Azeroth, Sanctuary alebo Koprulu. Ďalšie informácie »

Funkcie: 
Alternatívy k Battle.net App pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Battle.net App.
Alternatives: 
Kúpiť a prenajať PC a MAC hry

OnePlay je predné digitálne herné predplatné. OnePlay ponúka službu digitálneho odberu, v rámci ktorej majú používatelia prístup k stiahnutiu a prehrávanie 2.000+ prémiových hier pre počítače a zariadenia so systémom Android. Neustále pridávame službu všetkým divákom.

Mac
Windows
Android
Pôvod je vaše nové digitálne ihrisko. Je to miesto, kde môžete nájsť to najlepšie, čo EA ponúka. Vytvoril EA

Pôvod je vaše nové digitálne ihrisko. Je to miesto, kde môžete nájsť to najlepšie, čo EA ponúka.

Mac
Windows
Web
Desura je digitálna distribučná služba pre hráčov, ktorá prináša najlepšie hry, mody a stiahnuteľné súbory. Vytvoril Oneplay

Desura je digitálna distribučná služba pre hráčov, ktorá vám prináša špičkové hry, mody a obsah na stiahnutie a je pripravená hrať.

Windows
Linux
Uplay je herný portál Ubisoftu, kde nájdete všetky vaše hry na PC Vytvoril Ubisoft

Uplay je herný klient pre Ubisoft.

Windows
Počítačová hra obchod, ktorý dáva 88% príjmov pre vývojárov Vytvoril Epic Games, Inc.

Obchod Epic Games je teraz otvorený a obsahuje hry od iných vývojárov. Cieľom Epic je priniesť vám skvelé hry a poskytnúť vývojárom hier lepšiu ponuku: dostanú 88% peňazí, ktoré utratíte, oproti 70% inde. To pomáha vývojárom uspieť a urobiť viac hier, ktoré milujete.

Mac
Windows
Free Steam Keys je populárna on-line platforma, herná komunita a agregátor poháňaný fanúšikmi Steam. Vytvoril FreeSteamKeys

Voľný Steam Keys je populárna online herná platforma, komunita a agregátor poháňaný fanúšikmi Steam. Členovia predkladajú, nájdu a zdieľajú odkazy na prebiehajúce parné darčeky. Voľné parné kľúče uvádzajú tisíce legitímnych parných darčekov na jednom mieste, ktoré navštevujú hráči denne.

Web
Jednoduchý manažér hier Windows, ktorý automaticky skenuje a odstraňuje hry z Steam (nainštalované alebo ... Vytvoril GameRoom

GameRoom je hra na spustenie hry pre Windows, ktorá obsahuje niekoľko užitočných funkcií, ako je škrabanie hry, triedenie a zoskupovanie, automatický import z: Steam (a neinštalovaných hier Steam) GoG Battle.net Origin UPlay a vlastný Game Folder.

Windows
Spark Console je cross-distribútor PC hry launcher, bude auto-skenovať váš počítač a dovoz ... Vytvoril Fountain Gaming

Spark Console je cross-distribútor PC Gaming klient. Môže automaticky prehľadávať a importovať všetky nainštalované hry na svojom počítači od iných klientov. Spark si môžete prezerať, spustiť a spravovať všetky svoje hry z jedného miesta.

Windows