You voted 'down'.
Klient s Androidom. Vytvoril Kostya Vasilyev

AquaMail je e-mailová aplikácia pre Internet a Exchange mail, pre Android 4.0.3 a novší.

Jednoduché automatické nastavenie pre obľúbené e-mailové služby: Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, poštové služby Apple (@ me.com / @ mac.com), GMX, AOL a ďalšie. Rozpoznáva poštové účty v doménach, ktoré hosťujú služby Google Apps, Yahoo BizMail, Office 365 a ďalšie.

Pracuje s mnohými ďalšími e-mailovými službami prostredníctvom štandardných internetových e-mailových protokolov (IMAP, POP3, SMTP) a protokolom Microsoft EWS (Exchange Web Services). Viac informácií »

Integrácia s:

Tasker (zmeniť nastavenia, skontrolovať poštu, spúšťať udalosti na základe prijatých správ) Light Flow (pokročilé ovládacie prvky LED) Vylepšené SMS & amp; Caller ID (číta hlásenia nahlas) Cloud Print od Paolo Fernandes (môže tlačiť HTML správy formátovaním a obrázkami) Google Cloud Print (vlastné riešenie tlače Google, Android 4.4 a Apex Launcher Pro a Nova Launcher Prime /Tesla Unread ikona aplikácie) Upozornenie na spustenie aplikácie Smart Launcher /Smart Launcher (odozva na neprečítané počítadlo) Výkonný asistent (integrovaná upozornenie widget) Droid Notify (upozornenia na vyskakovacie okno) Spúšťač Listener (alternatíva medzi spúšťačmi) DashClock Widget služba dostupnosti)

Dodáva sa v dvoch verziách, Lite a Pro

Verzia Lite je obmedzená na dva účty, nemá žiadnu podporu pre ďalšie identifikačné údaje účtu a pridáva sa na všetky odchádzajúce správy podpriečinok podpisujúci odkaz na túto stránku. Verzia Pro odstráni vyššie uvedené obmedzenia.

Alternatívy k Aqua Mail pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako Aqua Mail.
Alternatives: 
K-9 je open source e-mailový klient pre Android s viaczložkovou synchronizáciou, podpismi e-mailov ... Vytvoril K-9 Dog Walkers

K-9 je otvorený zdrojový e-mailový klient pre systém Android s viaczložkovou synchronizáciou, podpismi e-mailov, vlastnými silami, konfiguráciou návratov, klávesovými skratkami, podporou služby Exchange, označovaním správ, odstránením IMAP, ukladaním príloh, konfigurovateľnými upozornenia a ďalš

Android
Android Tablet
Súčasťou balíka Microsoft Office Suite je správca osobných informácií, ktorý vám umožní spravovať ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Outlook, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite (nie je možné zamieňať s aplikáciou Microsoft Outlook Express), je správca osobných informácií, ktorý umožňuje spravovať e-mail, kalendár, kontakty a úlohy.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Apple Watch
Android Wear
E-mailová aplikácia so všetkými skvelými funkciami: swipes (dlhé /krátke), snooze, pridávanie (viac) príloh ... Vytvorené čítačkou

Inteligentná pošta automaticky rozpozná, či je e-mail osobný, oznámenie alebo informačný bulletin a zoskupuje ho s podobnými e-mailovými správami, čím sa uľahčí dávkové spracovanie pomocou milovaných swipov.

Mac
iPhone
iPad
Apple Watch
TypeApp je bezplatná, krásne navrhnutá, univerzálna e-mailová aplikácia schopná spravovať neobmedzené ... Vytvoril TypeApp Inc.

TypeApp je bezplatná, krásne navrhnutá univerzálna e-mailová aplikácia schopná spravovať neobmedzený počet poštových účtov od rôznych poskytovateľov, čo umožňuje inteligentné upozornenia push, pričom umožňuje personalizáciu na viacerých e-mailových účtoch.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Android Wear
Kindle Fire
E-mailový klient s funkciou Snooze a ďalšími funkciami podobnými Spark Vytvoril Blue Mail Inc.

BlueMail je moderný mobilný prvý výkonný nástroj na správu e-mailov s elegantným dizajnom, jednotnou schránkou a podporou pre všetky vaše účty: IMAP, Exchange, POP3.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Aplikácia e-mail s otvoreným zdrojom a priateľskou k súkromiu Vytvoril Marcel Bokhorst

Táto e-mailová aplikácia môže byť pre vás v prípade vašej aktuálnej e-mailovej aplikácie:

Android
Android Tablet
F-Droid
Najpokrokovejší mobilný e-mailový klient na svete. Vytvoril spoločnosť Boxer Inc.

Boxer je rýchlejšia, inteligentnejšia a bezpečnejšia e-mailová aplikácia, ktorá podporuje vaše Gmail, Exchange, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, Office 365, IMAP & Poštové účty POP3.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Je to len e-mail, ale je to veľmi dobre.