AOKP znamená Android Open Kang Project. Je to vlastná distribúcia ROM pre mnoho zariadení Android. Vytvoril AOKP.co

AOKP znamená Android Open Kang Project. Je to vlastná distribúcia ROM pre mnoho zariadení Android. Je to väčšinou založené mimo AOSP.

Funkcie: 
Alternatívy k AOKP pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako AOKP.
Alternatives: 
Operačný systém pre smartphony a tabletové počítače založený na systéme Android Vytvoril projekt LineageOS

Voľný a open source operačný systém pre smartfóny a tabletové počítače založený na mobilnej platforme Android. Je to nástupca veľmi obľúbeného zákazníka ROM CyanogenMod, z ktorého bol vyčistený v decembri 2016, keď spoločnosť Cyanogen Inc.

Android
Android Tablet
MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android. Vytvoril Xiaomi

MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android.

MIUI, vyvinutý spoločnosťou Xiaomi, zahŕňa rôzne funkcie, ako je podpora tém. Aktualizuje sa každý piatok na základe spätnej väzby od používateľov testov.

Android
Replicant je distribúcia Android, ktorá je 100% slobodného softvéru. Vytvoril tím Replicant

Replicant je distribúcia systému Android, ktorý je 100% slobodným softvérom.

Android
Resurrection Remix ROM je nakoniec plne vybavený, stabilný a kombinovaný s najlepšími vlastnosťami ... Vytvorené resurrectionremixrom

Resurrection Remix ROM je nakoniec plnohodnotný, stabilný a kombinovaný s najlepšími funkciami open source ROM. Tiež poskytujeme množstvo úžasných pôvodných remake ROM Remix ROM v doplnkoch.

Vlastnosti:

Android