AMPPS je ľahko inštalovateľný balík programov Apache, Mysql, PHP, Perl, Python a Softaculous ...
Alternatívy k AMPPS pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako AMPPS.
Hodnotenia: 

nie je možné zmeniť verzie php. jeho prilepenie na 5.3 (EW !!!! by malo byť 5.5 alebo vyššie).

a po niekoľkých reštartoch má automaticky chyby v php configs. bla.

V priebehu rokov som používal niekoľko stĺpcov WAMP a MAMP a zo všetkých z nich AMPPS bolo najťažšie použiť a časovo náročné na riešenie problémov. Bolo by to rýchlejšie a ľahšie jednoducho nainštalovať Apache a MySQL od začiatku.

  • Naozaj je skutočne ťažké mať htdocs niekde inde, ako to chce AMPPS. (Bolo by to prelomovým obchodom, keby som to vopred vedel, pretože to mi robí zbytočné na pracovnom počítači.)
  • Toto je jediný zásobník, ktorý som použil a ktorý má problémy s chytením portu 80 z rôznych systémových systémov systému Windows, ktoré sa zdá, že ho vždy chcú používať.
  • Inštalátor Softaculous sa zdá ako pekná vec na začiatku, ale trvá na prefixovaní databázových tabuliek, čo z neho robí zbytočné ako prototypový nástroj.

Celkové odporúčanie: vyberte niečo iné.

Jeden z nejexkluzívnejších a najpopulárnejších Apache + MySQL + phpMyAdmin PHP Server. Zahŕňa viac ako 290 cm a rámcov, ktoré môžu byť nainštalované vo vašom aliasovom adresári doménových domén v som? sekúnd. A to všetko obsahuje tento stabilný webový server.