Allway Sync je softvér na synchronizáciu súborov a priečinkov pre systém Windows. Vytvoril Botkind, Inc.

Allway Sync je softvér na synchronizáciu súborov a priečinkov pre systém Windows.

Je ZDARMA pre osobné použitie (s obmedzeniami), mali by ste však zaplatiť za licenciu Pro, ak používate tento softvér na komerčné účely alebo spracujete viac ako 40 000 súborov v 30-dňovom období.

Je to spoločne s programom GoodSync jediným bezplatným vysoko profesionálnym synchronizačným nástrojom, ktorý je schopný riešiť WebDAV-Remote Memory, Windows Mobile SD-karty, všetky súbory Windows Mobile, FTP Remote Memory alebo Amazon S3 online storage. Žiadna synchronizácia medzi PC a počítačom na webe, ako DropBox, Windows Live Sync, SpiderOak alebo SugarSync. MTP nie je podporovaná. Viac informácií »

Allway Sync využíva inovatívne synchronizačné algoritmy na synchronizáciu vašich dát medzi stolovými osobnými počítačmi, notebookmi, jednotkami USB, vzdialenými servermi FTP /SFTP a WebDAV, rôznymi online dátovými skladmi a ďalšími. Kompresia dát a šifrovanie sú podporované. Spája neprekonateľnú spoľahlivosť s extrémne jednoduchým rozhraním. Funkcia Allway Sync tiež dokáže synchronizovať dáta počítača s počítačom Mac cez Sync Gateway.

Alternatívy k Allway Sync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako Allway Sync.
Alternatives: 
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
Program GoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

GoodSync je špičkový profesionálny jednoduchý a spoľahlivý softvér na zálohovanie súborov a synchronizáciu súborov.

Softvér automaticky zálohuje a synchronizuje súbory medzi ľubovoľným počítačom, mobilným zariadením alebo jednotkou; s použitím cloud alebo bez neho.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov. Vytvoril 2 Bright Sparks

SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov.

· Free: SyncBackFree (Windows) je jednoduché riešenie zálohovania a obnovy zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows. Vytvoril Benjamin C. Pierce

Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows.

Mac
Windows
Linux
SyncToy je zadarmo PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľný grafický užívateľ ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

SyncToy je bezplatný nástroj PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie, ktoré dokáže automaticky synchronizovať lokálne alebo sieťové súbory a priečinky, ale nie súbory a priečinky WebDAV, "Windows Mobile" a žiadne synchronizácie

Windows
Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu rsync súborov a zálohovanie ... Vytvoril OPByte

Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu súborov rsync a nástroj na zálohovanie. Funguje na linux, solaris, windows, mac os x a maemo. Používa knižnice gtk a môže pracovať pod gnome desktopom.

Windows
Linux
Xfce
Synkron je aplikácia pre synchronizáciu priečinkov a zálohovanie priečinkov, ktorá umožňuje ... Vytvoril Matúš Tomlein

Synkron je aplikácia pre synchronizáciu priečinkov a zálohovanie priečinkov, ktorá vám umožňuje podrobne nakonfigurovať vaše synchronizácie. Napriek mnohým funkciám je užívateľské rozhranie Synkron veľmi užívateľsky príjemné a ľahko použiteľné.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
DirSync Pro je malý, ale výkonný nástroj na synchronizáciu súborov a priečinkov. Vytvoril ogivi

DirSync Pro je malý, ale výkonný nástroj na synchronizáciu súborov a priečinkov. DirSync Pro sa môže použiť na synchronizáciu obsahu jednej alebo viacerých zložiek rekurzívne. Použite program DirSync Pro na jednoduchú synchronizáciu súborov z vášho stolového PC s USB-stickom.

Mac
Windows
Linux
Bacula je sada Open Source, podnikovej pripravenosti, počítačových programov, ktoré vám umožňujú (alebo systém ...

Bacula je sada programov s otvoreným zdrojom, pripravených na podnikanie, ktoré umožňujú vám (alebo správcovi systému) spravovať zálohovanie, obnovu a overenie počítačových údajov v sieti počítačov rôzneho druhu.

Mac
Windows
Linux
FreeBSD
OpenBSD
Toucan je malý nástroj pre prenosné aplikácie, ktorý vám umožňuje synchronizovať, zálohovať a zabezpečiť vaše dáta pomocou ... Vytvoril Steve Lamerton

Toucan je malý nástroj pre prenosné aplikácie, ktorý vám umožňuje synchronizovať, zálohovať a zabezpečiť vaše dáta s viacerými možnosťami ako inštalované utility. Rozdelí sa na 7 kariet, čo vám umožní ľahko nájsť požadovanú funkciu.

Vlastnosti:

Windows
PortableApps.com
Hodnotenia: 

Použil som synchrónny chod po dobu 3 rokov a spokojnosť s ním klesla v priebehu času. Na začiatku to fungovalo dobre, ale vývojári neoznačili prvky, ktoré konkurencia získala. synchronizácia chýba všade: tlačidlo prestávky, časové odhady, resetovanie meta údajov synchronizácie, .... Zvlášť jedna vec je nepríjemná: ak synchronizujete na záložný disk a disk zlyhá, naformátujete ho alebo ho nahradíte a znovu použijete synchrónne profily na vytvorenie záloh. Zatiaľ moje očakávania! Synchronizácia však vždy používa staré meta dáta, ktoré informujú aplikáciu o predchádzajúcom synchronizovanom súbore. Ale oni prídu! ČELIŤ! STUPID APP! ;) Nie je možné obnoviť údaje synchronizácie v aplikácii. Niekedy pomáha ručne odstrániť súbor metadát sync. Ak ich nájdete. V súčasnej dobe sa však synchronizácia práve zrúti. Aplikácia má aj problémy pri synchronizácii veľkého počtu súborov. Spomenuli tiež túto otázku na domovskej stránke. Čo očakávajú odo mňa? Rozdeliť priečinky a úlohy, aby sa znížil počet súborov na jednu úlohu, kým sa aplikácia "páči" tomu ???? Dajte si prestávku.

Páči sa mi to tak ďaleko! Používam ho na synchronizáciu záložných súborov s Dropboxom.

Páči sa mi to, pretože je to jeden z mála nástrojov, ktoré zistia, keď bolo vložené zariadenie USB a automaticky sa synchronizovalo so zariadením.

Sync a SD Memory Card from a Windows Mobile SmartPhone
Sync directly and reliable a WebDAV-Folder with a Vista PC Folder
39 languages
Automatic Synchronisation
Statistics Window: max. 20000 files/month for free
Advanced: Add more than 2 Sync Folders
Free for private use synchronizing until 20000 files / 30 days
16,6 MB space-demand on the harddisk
Nemám rád toľko posledného kvapalného dizajnu Win8, ale tento softvér sa zdá veľmi, veľmi starý. Dúfam, že zlepšia všeobecnú prezentáciu, usporiadanie výsledku ... Mám verziu Pro od ...
Používal som synchronizáciu všetkých troch rokov a moja spokojnosť s tým klesla v priebehu času. Na začiatku to fungovalo dobre, ale vývojári neoznačili prvky, ktoré konkurencia získala. allway sync ...