AirPlayer je aplikácia pre streamovanie videa *, hudby *, fotografie * z mediálnych serverov UPnP /DLNA na ... Vytvoril olimsoft

AirPlayer je aplikácia pre streamovanie videa *, hudby *, fotografie * z mediálnych serverov UPnP /DLNA na váš Apple iPhone /iPod /iPad.

AirPlayer má prístup k mediálnym súborom vo vašom systéme Windows 7 priamo. viac informácií nájdete na stránke http://www.edavs.com/forum/.

Videá na stránkach Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=CpHfRJCap0w

Funkcie - Automatické zisťovanie serverov médií v lokálnej sieti, tiež s funkciou obnovenia.- Môžete pridávať server manuálne, potom môžete sledovať vaše filmy mimo domu.- S iPhone 3gs, iPhone4, iPod generácie 3 32G / 64G, iPod 4G a iPad, môžete streamovať takmer všetky formáty videa z mediálneho servera, XVID, AVI, RMVB, MKV, MOV, MP4, M4V atď. - S iPhone 3GS, iPhone4, iPod generácie 3 32G / 64G, iPod 4G a iPad, môžete streamovať takmer akékoľvek formáty hudby z vášho mediálneho servera, MP3, WMA, OGG, AAC atď. - S iPhone alebo iPod, môžete použiť QuickTime plugin pre zobrazenie obmedzených formátov médií, MOV, MP4, M4V, MP3, WMA, MP3, AAC. - Podpora prehliadača fotografií. - Podpora miniatúr fotografií. - Podpora zobrazenia snímky mediálneho súboru. [potreba poskytnúť server] ... Viac informácií »

Mediálne servery, ktoré testovali funkciu - Mac OSMediaLink, TwonkyMediaServer, mediálny server PS3, Majestic, EyeConnect, Vuze, Playback, iSedora, Orb- WindowsWindows7, XBMC, TVersity, TwonkyMediaServer, , FreeMi, Serviio, manažér zdieľania PC, Mezzmo-LinuxMediaTomb, FUPPES, uShare, Coherence - NASHP MediaSmart Server [s dvoma kľúčovými servermi], Synology DS101, DS106J, DS-207 +, Iomega, QNAP, LaCie, thecus 3200, FreeNAS , Buffalo, Western Digital My Book Live, Linksys NAS 2000, NETGEAR ReadyNAS Duo, mediálny hub Linksys, D-Link DNS32 - PhoneSony Ericsson C905

Alternatívy k AirPlayer pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako AirPlayer.
Alternatives: 
Plex pretína medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálnym ... Vytvoril Plex

Plex preklenuje medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálne atraktívnym používateľským rozhraním, ktoré poskytuje okamžitý prístup k vašim médiám. Plex dokáže prehrávať širokú škálu video, zvukových a fotografických formátov, ako aj online streaming audio a video.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple TV
Kindle Fire
Roku
Daydream
Služba Hudba Google Play, služba dostupná pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom odovzdávať ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Hudba Google Play, služba, ktorá je k dispozícii pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom nahrať svoju osobnú hudobnú zbierku a pristupovať k nej okamžite na webe alebo v akomkoľvek kompatibilnom zariadení.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Android Wear
Subsonic je bezplatný streamer médií na webe a poskytuje všadeprítomný prístup k vašej hudbe a videu. Vytvoril Sindre Mehus

Subsonic je bezplatný webový streamer, ktorý poskytuje všadeprítomný prístup k vašej hudbe a videu. Použite to na zdieľanie hudby s priateľmi alebo na počúvanie vlastnej hudby v práci.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows Phone
Self-Hosted
Elegantný video prehrávač Vytvoril FireCore, LLC

Ignorujte svoj video obsah pomocou aplikácie Infuse - krásny spôsob, ako sledovať takmer akýkoľvek formát videa na zariadení iPhone, iPad a Apple TV. Nie je potrebné konvertovať súbory!

iPhone
iPad
Apple TV
Už čakať pred sledovaním filmu Presuňte akýkoľvek Torrent do Apple TV cez AirPlay

Už predtým, než sa pozeráte na film, už nemusíte čakať. Sťahujte akýkoľvek torrent do zariadenia AppleTV cez AirPlay

Rovnako vám umožňuje streamovať akýkoľvek film vo vašom pevnom disku cez AirPlay

Mac
Windows
Linux
Najjednoduchší spôsob, ako streamovať video z počítača na zariadenia Chromecast alebo AndroidTV.

Vyberte si akékoľvek video z rozšírenia Videostream pre prehliadač Google Chrome a pomocou rozšírenia Chromecast ho prehrajte v zariadení Chromecast. Je to rýchle a jednoduché použitie. Videostream podporuje titulky, MKV, AVI, MP4, zoznamy skladieb a ďalšie.

Mac
Windows
Chrome OS
Chrome
Chromecast
Squire je mediálne centrum na prehrávanie filmov a prehliadok z torrentov alebo lokálnych súborov. Vytvoril Sylion Development S.L.

Squire je mediálne centrum na prehrávanie filmov a prehliadok z torrentov alebo miestnych súborov. Je to vždy spustený panel s ponukami. Mozog, v ktorom sú všetky miestne video súbory alebo inštalované prúdy spracované a odoslané klientom.

Mac
iPhone
iPad
Apple TV
Sledujte videá streamované okamžite z vášho počítača na zariadení iPhone, iPad, iPod touch alebo Apple TV. Vytvoril InMethod

Sledujte videá streamované okamžite z vášho počítača na vašom telefóne iPhone, iPad, iPod touch alebo Apple TV.Nebojte sa obávať konverzie alebo prenosu súborov.

Mac
Windows
iPhone
iPad
Apple TV
Pretiahnite akýkoľvek filmový súbor na Beamer a začne s bezdrôtovým prenosom do televízora s Apple TV ... Vytvoril Tupil

Presuňte ľubovoľný filmový súbor na Beamer a začne s aplikáciou Apple TV bezdrôtovo spustiť bezdrôtový prenos do televízora. Nevyžaduje sa útek z väzenia.

Mac
Hodnotenia: 

Nestrácajte svoje peniaze, jednoducho to nefunguje. Testované s zdieľaním médií Windows 7, Nullsoft MediaLink a EyeConnect. Neočakávane havaruje a nebude prehrávať žiadne videá.

List of servers in iPhone App
Nestrácajte svoje peniaze, jednoducho to nefunguje. Testované s zdieľaním médií Windows 7, Nullsoft MediaLink a EyeConnect. Neočakávane havaruje a nebudú prehrávať žiadne videá.