Sledujte videá streamované okamžite z vášho počítača na zariadení iPhone, iPad, iPod touch alebo Apple TV. Vytvoril InMethod

Sledujte videá streamované okamžite z vášho počítača na vašom telefóne iPhone, iPad, iPod touch alebo Apple TV.Nebojte sa obávať konverzie alebo prenosu súborov.

Stiahnite a nainštalujte serverový softvér do počítača Mac alebo PC (Linux bude čoskoro) a počas niekoľkých sekúnd budete sledovať vaše videá vo vašom zariadení. Chystáte sa niekde bez prístupu do siete? Stiahnutie je vzdialené iba s jedným kliknutím.

Nebojte sa o video formátoch, kodekoch a prenosových rýchlostiach, nechajte Air Video HD spracovať špinavé detaily pre vás. Ak je to potrebné, Air Video HD transparentne prekopíruje video ("on fly") tak, aby prehrávalo na všetkých podporovaných zariadeniach iOS, vrátane Apple TV (s priestorovým zvukom a mäkkými titulkami). Zvlášť sme však dbali na to, aby sme zabezpečili, že prekladanie sa vykoná iba v prípade potreby. Bez ohľadu na to, v akom formáte je video, AVI, DivX, MKV a ďalšie videá práve pracujú .... Viac informácií »

Alternatívy k Air Video HD pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Air Video HD.
Alternatives: 
Azul je prehrávač médií, ktorý vám umožňuje sťahovať video priamo z webu a prehrávať ho. Vytvoril Gplex

Azul je multimediálny prehrávač, ktorý vám umožňuje sťahovať video priamo z webu a okamžite ho prehrávať bez ohľadu na formát. Môžete tiež preniesť súbory do služby Azul cez iTunes.

iPhone
iPad
Nie je potrebné previesť mediálne súbory pred hraním, GoodPlayer môže hrať AVI, Xvid, Divx ... Vytvoril Xia Tao

Nie je potrebné konvertovať mediálne súbory pred hraním, GoodPlayer môže hrať AVI, Xvid, Divx, DAT, VOB, FLV, WMV, MKV, MP4, RM, RMVB, HTTP, HTTPS, FTP, RTSP, MMS, SFTP , SMB, MMSH, MMST, RTP, UPnP a UDP atď., Súbory a streamovanie priamo na zariadeniach so systémom iOS.

iPhone
iPad
Prehrávač OPlayer: Prehrajte ľubovoľný formát videa v zariadení iPad /iPhone (Recenzia). Vytvoril Jonathan Young (olimsoft)

Prehrávač OPlayer zvyšuje mediálne schopnosti vášho zariadenia iPhone /iPod a umožňuje streamovanie audio a video takmer vo formáte.

iPhone
iPad
yxPlayer je video prehrávač pre mobilné zariadenia, s yxPlayer môžete Vytvoril jin yongxu

yxPlayer je video prehrávač pre mobilné zariadenia, s prehrávačom yxPlayer môžete prehrávať DivX /Xvid, WMV, H.264 a ďalšie.

Windows Mobile
Android
S60
iPad
BUZZ Player je multimediálny prehrávač podporujúci mnoho audio a video kodekov a formátov súborov a ... Vytvoril program BUGUN Software

BUZZ Player je multimediálny prehrávač, ktorý podporuje množstvo audio a video kodekov a formátov súborov a rôzne protokoly streamingu.

iPhone
iPad
Už viac ako 5 rokov používajú - tak stojí za to! Krásny spôsob, ako prechádzať videá vášho počítača na zariadení iPad (môžete si dokonca prezerať počas prehrávania videa - zobrazí sa v rohu).