2Shared je veľké a úplne zadarmo ukladanie pre akékoľvek druhy súborov.

2Shared je veľký a úplne bezplatný úložný priestor pre akékoľvek súbory. Jasné a jednoduché pravidlá fungujú tu: ak máte súbory, ktoré chcete zdieľať, stačí ich nahrať na zdieľané a svet sa o nich dozvie.

• Voľná ​​hudobná zbierkaPre hudobné skladby si môžete vychutnať úplne zadarmo. 2shared vám ponúka vynikajúcu príležitosť na ukladanie vašich hudobných súborov a zdieľanie s ostatnými. Zapojte sa do našej komunity milovníkov hudby práve teraz, aby ste prelietali hudbou a vytvorili našu zdieľanú hudobnú zbierku dokonalejšiu a vzrušujúcu. Viac informácií »

• Voľné fotoalbumy Na vašej čakacej čakacej zbierke sú bezplatné unikátne zdieľané kolekcie fotografií na akejkoľvek téme. Portréty, krajiny a zábavné obrázky, náhodné zábery a celé diela fotografického umenia sú k dispozícii teraz. Prejdite do našej fotogalérie a nezabudnite nájsť fotografie zaujímavé práve pre vás. Okrem toho, s 2 zdieľanými, je jednoduché zdieľať svoje fotografie s ostatnými ľuďmi.

• Voľný videoarchívMobies a videozáznamy od amatérskych a profesionálnych producentov sú uložené priamo tu! V exkluzívnom dvojarchivej videoarchive je tak ľahké nájsť svoj obľúbený film a vychutnať si ho online alebo z počítača zadarmo. Mimochodom, ak máte videokameru a máte radi natáčanie v našom videozáznamu, určite nájdeme priestor pre video materiály. Pridajte sa k nám práve teraz!

• Voľná ​​elektronická knižnicaPre čitateľov je 2-miestne E-knižnica otvorená 24 hodín denne a 7 dní v týždni! Tu nájdete rôzne knihy, ktoré s vami zdieľajú iní čitatelia z celého sveta. Môžete tiež dať svoje vlastné e-knihy na virtuálne knihy políc, aby boli k dispozícii pre ostatných. Ďalšou skvelou funkciou zdieľanej E-knižnice je jej extrémne priestranná a naprostá voľnosť!

• Voľný herný obchodExcitement, smäd pre hranie rolí a víťazstvo vás úplne zachytilo pri vstupe do virtuálneho sveta počítačovej hry, takže ste skutočný hráč! A to znamená, že určite oceníte bezplatnú zbierku počítačových hier. Jeho tvorcovia sú hráči z celého sveta, ktorí s vami zdieľajú hry.

Alternatívy k 2Shared pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 11 programov podobných ako 2Shared.
Alternatives: 
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Vytvoril MediaFire

MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Zameriava sa na poskytovanie pozitívnych skúseností pre downloaders, ale neponúka affiliate program pre uploaders.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry 10
4Shared je veľké online úložisko, kde si užívatelia internetu ukladajú svoj text, zvuk, video ... Vytvoril pmStation

4Shared je veľké online úložisko, kde užívatelia internetu ukladajú text, zvuk, video, fotografie a iné súbory a zdieľajú ich, ak si to želajú, s inými ľuďmi. Je to jednoduché, šikovné a zadarmo! 15 GB úložného priestoru pre bezplatný účet. Na spustenie preberania sa čaká 30 sekúnd.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
...
iPad
Služba WeTransfer je služba na odosielanie veľkých alebo malých súborov od A do B.
Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Vytvoril Volafile

Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Používatelia môžu zdieľať súbory v izbách, každý s chatom a zoznamom súborov.

Web
Ge.tt je šikovná webová aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie súborov. Vytvoril e-conomic

Ge.tt je inteligentná webová aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie súborov. Nie je potrebné čakať na upload súborov! Hneď ako ich vyberiete, dostanete odkaz na súbory. Ge.tt nepoužíva Flash, Java aplety ani iné plug-iny.

Windows
Web
Bezpečne a bezpečne odovzdajte súbory až do 50 GB bez obmedzenia. anonymne.

UploadFiles.io je služba zdieľania súborov, odovzdáva súbory bez obmedzení, bezpečne a bezpečne. anonymne.

Web
Jumpshare je neuveriteľne rýchla aplikácia na zdieľanie súborov v reálnom čase. Vytvoril Jumpshare

Jumpshare je rýchle zdieľanie súborov zabudované do panela s ponukami. Jednoducho pretiahnite súbor na ikonu Jumpinghare v paneli s ponukami a odkaz sa skopíruje do vašej schránky okamžite, pripravený na zdieľanie.

Mac
Windows
Web
iPhone
Súbor hostiteľa. 100% zadarmo Žiadne limity sťahovania Až 200 MB na jeden súbor Neobmedzený priestor na disku

Súbor hostiteľa.

100% zadarmo bez obmedzení sťahovania až do 200 MB za súbor neobmedzený priestor na disku Nie je potrebné zaregistrovať sa

Web
FileDropper.com bol vytvorený ako nová alternatíva pre online ukladanie súborov na stránky ako MegaUpload ...

FileDropper.com bol vytvorený ako nová alternatíva pre online ukladanie súborov na stránky ako MegaUpload a RapidShare. Na rozdiel od týchto webových stránok, nie je naklonený užívateľ a nechať čakať na nepríjemné odpočítavanie.

Web
FilesAnywhere ponúka bezplatné 1 GB online ukladanie súborov, s cloud storage riešenia pre Internet ... Vytvoril FilesAnywhere.com

FilesAnywhere ponúka bezplatné 1 GB online ukladanie súborov s riešeniami cloudového ukladania pre zálohovanie na Internete, zdieľanie súborov, bezpečný FTP hosting a webové priečinky pre spoluprácu. Príďte si vychutnať bezpečnosť FilesAnywhere.

Funkcie

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Hodnotenia: 

2Shared má najviac mätúcu stránku sťahovania, akú som kedy videl. Na stránke sú k dispozícii tri tlačidlá preberania, ale žiadna z nich nie je skutočná. Skutočné stiahnutie je ten malý odkaz na 10 písmen v pravom dolnom rohu. Trvalo mi 10 minút, kým som to našiel.

Ale akonáhle si zvyknete na odkaz so smiešne veľkou veľkosťou, 2Shared DOES ponúka priame sťahovanie. Takže to je plus.

Homepage
2Shared má najviac mätúcu stránku na prevzatie, akú som kedy videl. Na stránke sú k dispozícii tri tlačidlá preberania, ale žiadna z nich nie je skutočná. Skutočné stiahnutie je, že malý 10-font odkaz na ...