mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Systém Open Source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Systém open source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Web
Self-Hosted
QtPass je multiplatformový grafický prehliadač, štandardný správca hesiel unix. Vytvoril IJhack

QtPass je verzia rozhrania GUI, štandardný správca hesiel UNIX pre systémy Windows, Mac, Linux a BSD. Používanie voliteľnej karty smartcard alebo ochrany YubiKey.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Zabezpečte správcu hesiel, ktorý je otvoreným zdrojom s automatickým vyplňovaním formulára, náhodným generátorom hesiel a mnohými ...

Správca hesiel Psono chráni hackerov a vaše heslá. Psono je zadarmo a open source a je k dispozícii pre systémy Windows, Linux a Mac. Usporiadajte svoje heslá teraz!

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Self-Hosted
Chrome
Firefox
Myki je offline správca hesiel, ktorý bezpečne ukladá vaše citlivé údaje na váš smartphone. Vytvoril myki SAL

Myki je offline správca hesiel, ktorý bezpečne ukladá vaše citlivé údaje na váš smartphone. Aplikácia Myki sa pripojí k počítaču v šifrovanom formáte P2P, aby automaticky vyplnila heslá a vytvorila bezpečné zálohovanie vašich údajov.

Web
Android
iPhone
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
KeeperChat - predná aplikácia zabezpečených správ. • Súkromný trezor pre správy, fotky a videá Vytvoril Keeper Security, Inc.

KeeperChat - vedúca aplikácia zabezpečených správ.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Clientless RDP Server Manager. Vytvoril Cybele Software

Rýchly a bezpečný klient vzdialenej pracovnej plochy na prístup k počítačom so systémom Windows; aplikácie hostované na terminálových službách, virtuálne & amp; fyzických počítačoch.

Windows
Secure File Sharing for Business Vytvoril vBoxx

vBoxxCloud uľahčuje spoluprácu a zdieľanie súborov a uchováva vaše informácie v súkromí v Holandsku alebo priamo na mieste.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Microsoft Office Outlook
DRACOON je vysoko bezpečná platforma na zdieľanie podnikových súborov, ktorá kombinuje široké spektrum ... Vytvoril Dracoon GmbH

DRACOON je lídrom na trhu Enterprise Filesharing v nemecky hovoriacom regióne a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností SaaS v Nemecku. Našou víziou je svet bez zneužívania údajov.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted

Stránky