Výkonne jednoduché online zdieľanie fotografií a videí. Vytvoril dphoto

Jednoduché zdieľanie fotografií a videa online. Skvelú galériu, kde môžete zdieľať svoje fotografie so svetom, zabezpečiť zálohovanie fotografií vo vysokom rozlíšení, vlastnú adresu (yourname.dphoto.com) a plne prispôsobiteľnú galériu. Perfektné pre všetko od dovolenky k zdieľaniu s klientmi.

Mac
Web
Adobe Photoshop Lightroom
Rýchla, čistá a jedinečná čítačka krmív Vytvoril BazQuxReader

BazQux Reader je veľmi rýchly čítač RSS kanálov s jednoduchým a čistým užívateľským rozhraním.

Web
Obsah, ktorý potrebujete na urýchlenie vášho výskumu, marketingu a predaja. Vytvoril DevHD

Feedly je lepší spôsob organizovania, čítania a zdieľania obsahu vašich obľúbených stránok. To prepája obsah z RSS kanálov vašich obľúbených webových stránok do zábavného časopisu ako skúsenosti a poskytuje bezproblémovú integráciu so sociálnymi sieťami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Firefox
Profil a informácie kontaktu pre Office Online. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Ľudia, ktorí sú súčasťou balíka Office Online, sa dôkladne integrujú s aplikáciami Outlook.com a profilom a poskytujú používateľom prístup k profilom a informáciám svojich kontaktov. Umožňuje používateľovi zdieľať rôzne informácie s rôznymi skupinami ľudí.

Web
Cronycle je platforma na výskum obsahu pre profesionálov. Vytvoril Cronycle

Jednoducho vyhľadajte obsah relevantný pre vašu firmu. mali by ste ísť do národných novín a možno aj do obchodnej tlače. Možno tam bola rok konferencie, kde by ste našli obchodnú knihu.

Web
iPhone
ÜberConference je najjednoduchší a najlepší spôsob, ako uskutočniť konferenčné hovory. Vytvoril FireSpotter, Inc.

ÜberConference je najjednoduchší a najlepší spôsob, ako uskutočniť konferenčné hovory. Jednoducho vyberte kontakty z adresára a vaša konferencia bude vytvorená okamžite. Účastníci dokonca ani nepotrebujú zavolať, pretože budú vytočení a /alebo budú posielať e-mailovú pozvánku.

Web
Android
iPhone
Flock je najrýchlejšie rastúcim tímovým poslom a miluje ho viac ako 25 000 spoločností na celom svete. Vytvoril Flock

Flock je rýchlejší a organizovanejší spôsob komunikácie tímov. Funkcia Flock poskytuje konverzáciu po jednom a verejné a súkromné ​​kanály. Ponúka multi-party video a audio volania a zdieľanie obrazovky.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Keybase je nová a bezplatná aplikácia pre mobilné telefóny a počítače.

Keybase je nová a bezplatná aplikácia zabezpečenia pre mobilné telefóny a počítače. Pre geekov medzi nami: je to open source a je využívaný kryptografiou verejného kľúča.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Ruby
JavaScript
...
Go (Programming Language)
Java
Ge.tt je šikovná webová aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie súborov. Vytvoril e-conomic

Ge.tt je inteligentná webová aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie súborov. Nie je potrebné čakať na upload súborov! Hneď ako ich vyberiete, dostanete odkaz na súbory. Ge.tt nepoužíva Flash, Java aplety ani iné plug-iny.

Windows
Web
Prehliadač webového vyhľadávania poskytuje rýchlejší a hladší webový zážitok pri vyhľadávaní vašich obľúbených ... Vytvoril WebSearch, LLC

Prehliadač webového vyhľadávania poskytuje rýchlejší a hladší webový zážitok pri vyhľadávaní na vašich obľúbených webových stránkach pri prehliadaní uložených záložiek. Urobte si celý web a všetky svoje sociálne siete, ktoré sú priamo prístupné vám len jedným dotykom na domovskej obrazovke.

Android
Android Tablet
Kindle Fire

Stránky