Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavený na chrom.

Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavené na Chromi.

Mac
Windows
Klasický prehliadač využíva vykresľovaciu jednotku Chromium, ktorá vám poskytne rýchlejší, bezpečnejší webový prehliadač pomocou ... Vytvoril The Classic Tools

Klasický prehliadač používa vykresľovaciu jednotku Chromium, ktorá vám poskytne rýchlejší a bezpečnejší webový prehliadač pomocou vlastného rutinného rozhrania a chýbajúcich čísel.

Windows
Webový prehliadač pre systém Android Vytvoril spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Internet pre systém Android je jednoduchý, rýchly a spoľahlivý webový prehliadač pre váš telefón a tablet.

Android
Android Tablet
Prehliadač FLOSS postavený na platforme Unified XUL. Vytvoril projekt Hyperbola

História spoločnosti Iceweasel bola rebrandingom programu Mozilla Firefox projektom Debian s minimálnymi úpravami, aby sa vyriešili sporné otázky týkajúce sa značky. Debian od ukončenia Iceweaselu vo februári roku 2017 po dosiahnutí dohody s Mozilou o používaní svojej ochrannej známky.

Linux
Light Firefox je ľahký prehliadač založený na zdrojovom kóde Mozilly. Vytvorené pomocou cstking

Light Firefox je ľahký prehliadač založený na zdrojovom kóde Mozilly. Mnohé komponenty sú zoštíhlené, takže sa môže spustiť rýchlejšie a používať menej pamäte. V predvolenom nastavení môže nástroj Svetlo bežať spolu s prehliadačom Firefox. K dispozícii sú x86 aj x64.

Windows
Linux
Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný Facebook chat, Firefox a Chrome synchronizáciu, vstavanú reklamu ... Vytvoril tím Apollo Ltd

Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný chat na Facebooku, Firefox a Chrome synchronizáciu, zabudovaný blokátor reklám a správcu preberania.

iPhone
iPad
Prehliadač Diigo (predtým iChromy) prináša to najlepšie z rozhrania, rýchlosti a ... Vytvoril Diigo

Prehliadač Diigo (predtým iChromy) prináša do iPadu to najlepšie z rozhrania prehliadača Chrome, rýchlosť a službu webových anotácií Diigo.

iPhone
iPad
Skladom Android prehliadač, ako je uvedené v AOSP. Vytvorené spoločnosťou Google

Skladový prehliadač Android, ktorý poskytuje AOSP.

Android
Android Tablet
Rozšírená verzia prehľadávača akcií. účinkujú: • Všetky základné funkcie prehliadača Vytvoril Anasthase

Rozšírená verzia prehľadávača akcií. Účinkujú:

• Všetky základné funkcie prehliadača • Ovládacie prvky na automatické skrytie • Import /export záložiek z /na kartu SD • Zakázať návrhy vyhľadávania • Vlastné vyhľadávacie nástroje • Doplnky, napr. „Odtieň prehliadača Adblock Addon“

Android
xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami navrhnutými skôr ako ... Vytvorené konformnými systémami

xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami, ktorý je navrhnutý, a nie prostredníctvom dodatočného doplnku. Najmä poskytuje perzistentné a per-session ovládacie prvky pre skripty a cookies, čo uľahčuje útoky na sledovanie a skriptovanie.

Mac
Windows
Linux
Xfce

Stránky