Zvukový záznamník zvukových poznámok s synchronizáciou iCloud Vytvorené spoločnosťou Rational Creative

"Nahrajte čokoľvek rýchlo."

Rýchly záznam je najrýchlejší spôsob, ako nahrávať audio so zariadením.

iPhone
iPad
Správca hesiel, synchronizuje sa na mnohých platformách Vytvorené softvérovými systémami Sinew

Funkcia Enpass vám ponúka voľnosť v zapamätaní si príliš veľa hesiel a iných dôležitých poverení. Zabezpečuje ich na jednom mieste vašim hlavným heslom a sprístupňuje ich kdekoľvek a všade - na smartfónoch, tabletoch alebo počítačoch.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Vytvárajte nádherné dokumenty v priebehu niekoľkých minút pomocou textového editora Pages for Mac - ktorý ponúka úžasné ... Vytvoril Apple

Stránky sú zjednodušeným textovým editorom a ľahko použiteľným nástrojom na usporiadanie stránok pre počítače Mac. To vám umožní byť spisovateľom jednu minútu a dizajnérom ďalším, vždy s dokonalým dokumentom v dielach.

Mac
Web
iPhone
iPad
Krásna, funkcia-napísal app zostať organizovaný a zameraný. Vytvoril Shiny Frog

Medveď je krásna a flexibilná aplikácia pre písanie poznámok a próz, a to na cestách pre zariadenia so systémom iOS a pre desktop Mac OS.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Mac
iPhone
iPad
Farebné & amp; výkonná aplikácia na vytváranie poznámok pre systém Windows & amp; Telefónov. Vytvoril Conceptworld Corporation

Urobte si rýchle poznámky o Post-It (r) ako poznámkach na ploche Windows, prilepte tieto poznámky na webové stránky, dokumenty a programy. zložky. Nastaviť alarm upozornenia na každú poznámku. Aby ste sa vyhli neporiadku na pracovnej ploche, môžete usporiadať tieto poznámky v priečinkoch.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad

S GoodReaderom na vašom iPhone, iPod Touch alebo iPade môžete čítať prakticky čokoľvek, kdekoľvek. Knihy, filmy, mapy, obrazy; GoodReader dáva všetko do jednej aplikácie, priamo vo vrecku.

iPhone
iPad
Safari. Najlepší spôsob, ako zobraziť stránky. Vytvoril Apple

Najlepší prehliadač pre váš počítač Mac je ten, ktorý sa dodáva s počítačom Mac. Safari je rýchlejší a energeticky úspornejší ako iné prehliadače. Praktické nástroje vám pomôžu ukladať, vyhľadávať a zdieľať vaše obľúbené stránky.

Mac
iPhone
iPad