Pozrite sa na ďalšie. Sledujte kdekoľvek. Zrušiť kedykoľvek. Vytvoril Netflix, Inc.

Netflix je popredná služba predplatenia na sledovanie televíznych epizód a videozáznamov vo vašom telefóne.

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Apple TV
Kindle Fire
Playstation
Fire TV
Roku
Daydream
Chromecast
Xbox
MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android. Vytvoril Xiaomi

MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android.

MIUI, vyvinutý spoločnosťou Xiaomi, zahŕňa rôzne funkcie, ako je podpora tém. Aktualizuje sa každý piatok na základe spätnej väzby od používateľov testov.

Android
Vytvorený s nádherným materiálovým dizajnom, Memory je vytvorený pre rýchle, hladké a organizované prehliadanie ... Vytvoril Viktor Vucinic

Vytvorený s nádherným materiálovým dizajnom, je pamäť vytvorená pre rýchle, hladké a organizované prehliadanie všetkých vašich obľúbených fotografií, s našim hlavným cieľom poskytnúť nepoškvrnený zážitok používateľov.

Android
Android Tablet
LeafPic je tekutá alternatívna galéria navrhnutá materiálom. Vytvoril Hora Apps

LeafPic je tekutá, materiálovo navrhnutá alternatívna galéria, je tiež licencovaná bez použitia ad a open source pod licenciou GPLv3. Nenechajte si ujsť žiadnu z hlavných funkcií galérie skladieb, máme tiež v pláne pridať nejakú užitočnú funkciu, návrhy sú oceňované!

Android
Android Tablet
Mailová aplikácia FLOSS postavená na platforme Unified XUL. Vytvoril projekt Hyperbola

História Icedove bola rebrandingom projektu Thunderbird projektom Debian s minimálnymi úpravami, aby sa vyriešili sporné otázky týkajúce sa značiek. Debian od ukončenia Iceweaselu vo februári roku 2017 po dosiahnutí dohody s Mozilou o používaní jeho ochrannej známky.

Linux
Rýchle vytváranie prezentácií ľahko pomocou Markdown. Vytvoril ju Yuki Hattori

Marp je najjednoduchší spisovateľ s Markdown.

FUNKCIE

Vytvorte snímky podľa náhľadu MarkdownCross-platformLive s 3 režimamiTheThe podporuje (predvolené a Gaia téma) Export snímky ako PDF! Napíšte prezentáciu s pocitom editora Markdown.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Vizuálny Outliner je softvér pre Windows a používa OPML ako natívny formát súboru. Vytvorené spoločnosťou SVT Systems

Visual Outliner je softvér pre Windows a používa OPML ako natívny formát súborov.

Windows
Minimálne čítanie Markdown & amp; písanie aplikácie. Vytvoril Abner Lee

Typora vám poskytne bezproblémový zážitok ako ako čitateľ, tak spisovateľ. Odstraňuje okno s ukážkou, prepínač režimov, syntaktické symboly zdrojového kódu a všetky ostatné nepotrebné rozptýlenia. Nahraďte ich skutočnou funkciou ukážky, ktorá vám pomôže sústrediť samotný obsah.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Alternatívny telegramový klient založený na TDLib, s vyššou rýchlosťou, slicker animáciami a ... Vytvoril Telegram LLC

Alternatívny telegramový klient založený na TDLib s vyššou rýchlosťou, slickými animáciami a experimentálnymi funkciami. Cieľom telegramu X je objaviť telegram a preskúmať nové hranice rýchlosťou, jednoduchosťou používania, kvalitou animácií a všetkými ostatnými aspektmi. /p>

Android
iPhone
Android Tablet
iPad

Stránky