Získajte mobilný prístup k ľubovoľnému súboru na akomkoľvek zariadení.

Získajte mobilný prístup k ľubovoľnému súboru na ľubovoľnom zariadení. TappIn elegantne rieši skutočný problém, ktorý milióny dnes majú - ako ľahko a bezpečne pristupovať alebo zdieľať naše obrázky, dokumenty, videá a hudbu kedykoľvek a kdekoľvek s kýmkoľvek.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows Phone
iPad
ZDARMA zdieľanie súborov online ... Vytvoril MauZik Ltd

ZDARMA Zdieľanie súborov online Zdieľajte veľké alebo malé súbory s priateľmi a rodinou po celom svete. Zdieľajte veľké súbory až do 5 GB zadarmo ...

Web
Posielanie súborov je jednoduché, bezpečné a s neobmedzenou rýchlosťou až do 25 GB zadarmo a bez registrácie.

Posielanie súborov je jednoduché, bezpečné a s neobmedzenou rýchlosťou až do 25 GB zadarmo a bez registrácie. Prémiové funkcie za 12 dolárov za rok.

Web
Jednoduchý a bezplatný spôsob na odovzdávanie, zdieľanie a sledovanie fotografií, dokumentov a videí.

Jednoduchý a bezplatný spôsob na odovzdávanie, zdieľanie a sledovanie fotografií, dokumentov a videí. Podporuje súbory s veľkosťou až 25 GB!

Web
Aktualizované v reálnom čase, Peer-to-Peer lokality pomocou siete BitTorrent a čoskoro Distributed Hash ... Vytvorené internetovými prispievateľmi

ZeroNet využíva kryptografiu (Bitcoinovú knižnicu) a BitTorrent DHT (centralizované sledovače) na vytvorenie distribuovanej siete odolnej voči cenzúre.

Mac
Windows
Linux
Web
gevent
Self-Hosted
NameCoin
Python
...
JavaScript
Universal Viewer je pokročilý prehliadač súborov pre širokú škálu formátov. Podporované formáty súborov sú: Vytvoril UVViewSoft

Universal Viewer je pokročilý prehliadač súborov pre širokú škálu formátov. Podporované formáty súborov sú:

Windows
EditPad Lite je univerzálny textový editor, navrhnutý tak, aby bol malý & amp; kompaktný, napriek tomu ponúka všetky ... Vytvoril Jan Goyvaerts

EditPad Lite je univerzálny textový editor navrhnutý tak, aby bol malý & amp; Kompaktný a pritom ponúka všetky funkcie, ktoré očakávate od základného textového editora.

Windows
EmEditor je rýchly textový editor Unicode pre Windows 7 /Vista /XP / 2000 podporujúci veľké súbory ... Vytvoril Emurasoft, Inc.

EmEditor je rýchly textový editor Unicode pre Windows 7 /Vista /XP / 2000 podporujúci veľké súbory, skriptovateľné makrá, súbory CSV, zvýrazňovanie kľúčových slov a ďalšie.

Windows
Ynote Classic je ľahko použiteľný rýchly a pokročilý textový editor s kartovým rozhraním a multiview. Vytvoril Samarjeet Singh

Ynote Classic je ľahko použiteľný rýchly a pokročilý textový editor s rozhraním s kartami a multiview. Má inteligentné zvýraznenie syntaxe, skladanie kódu, automatické odsadenie a automatické dopĺňanie. Môže zvýrazniť ľubovoľný jazyk, ktorý sa vám páči pomocou regulárnych výrazov.

Windows
DRACOON je vysoko bezpečná platforma na zdieľanie podnikových súborov, ktorá kombinuje široké spektrum ... Vytvoril Dracoon GmbH

DRACOON je lídrom na trhu Enterprise Filesharing v nemecky hovoriacom regióne a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností SaaS v Nemecku. Našou víziou je svet bez zneužívania údajov.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted

Stránky