Zaclys poskytujú ľahko použiteľné vlastné riešenie s 1Go zadarmo. A tiež dedikované servery! Vytvoril La mère Zaclys

Zaclys poskytuje jednoduché a bezpečné ukladanie na internete a synchronizáciu na základe vlastného riešenia freeCloud a open source.

Web
DesignBold je online grafický dizajnový nástroj, ktorého cieľom je umožniť všetkým od všetkých ... Vytvoril DesignBold

DesignBold je online grafický dizajnový nástroj, ktorého cieľom je umožniť všetkým, odkiaľkoľvek, aby vytvorili úžasné vzory pre webové použitie a pre tlač, ako sú napríklad sociálne médiá, prezentácie, Facebook reklamy, letáky, bannery, pozvánky a mnoho ďalších. /p>

Web
Chrome OS
Rýchla, čistá a jedinečná čítačka krmív Vytvoril BazQuxReader

BazQux Reader je veľmi rýchly čítač RSS kanálov s jednoduchým a čistým užívateľským rozhraním.

Web
Obsah, ktorý potrebujete na urýchlenie vášho výskumu, marketingu a predaja. Vytvoril DevHD

Feedly je lepší spôsob organizovania, čítania a zdieľania obsahu vašich obľúbených stránok. To prepája obsah z RSS kanálov vašich obľúbených webových stránok do zábavného časopisu ako skúsenosti a poskytuje bezproblémovú integráciu so sociálnymi sieťami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Firefox
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Prehliadač webového vyhľadávania poskytuje rýchlejší a hladší webový zážitok pri vyhľadávaní vašich obľúbených ... Vytvoril WebSearch, LLC

Prehliadač webového vyhľadávania poskytuje rýchlejší a hladší webový zážitok pri vyhľadávaní na vašich obľúbených webových stránkach pri prehliadaní uložených záložiek. Urobte si celý web a všetky svoje sociálne siete, ktoré sú priamo prístupné vám len jedným dotykom na domovskej obrazovke.

Android
Android Tablet
Kindle Fire
TasteDive vám môže pomôcť objavovať novú hudbu, filmy, televízne relácie, knihy, autorov, hry a ľudí s ... Vytvoril TasteKid Inc.

TasteDive (predtým TasteKid) je odporúčací nástroj pre hudbu, filmy, autorov a knihy. Stačí zadať svoje obľúbené skupiny, umelcov, filmové tituly, tituly kníh alebo autorov, oddelené čiarkami, a TasteDive navrhne ďalšie veci, ktoré si môžete vychutnať.

Web
TasteDroid

ROBLOX je online virtuálne ihrisko a workshop - kde môžu deti všetkých vekových kategórií bezpečne komunikovať, vytvárať, baviť sa a učiť sa.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
HTC Vive
...
Kindle Fire
Gear VR
Xbox
WordPress je open source softvér, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnej webovej stránky, blogu alebo aplikácie. Vytvoril Automattic

WordPress je softvér určený pre každého, s dôrazom na prístupnosť, výkon, bezpečnosť a jednoduchosť používania. Veríme, že skvelý softvér by mal pracovať s minimálnym nastavením, takže sa môžete slobodne zamerať na zdieľanie svojho príbehu, produktu alebo služieb.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron