Rýchle a jednoduché zdieľanie súborov, rozbaľte súbor na webovú lokalitu a ihneď získajte zdieľateľný odkaz. Vytvoril Fornax

Služba PixelDrain je bezplatná služba zdieľania súborov, môžete nahrať ľubovoľný súbor a ihneď vám bude doručený odkaz na zdieľanie. PixelDrain tiež podporuje náhľady pre obrázky, videá, zvuk, PDF a oveľa viac. Necenzurované, nepozorované a nemoderované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
waiste je bezplatná aplikácia na ukladanie cloud pre Android a web. Vytvoril waistra

Waistra je bezplatná aplikácia na ukladanie cloud s úžasnými funkciami zdieľania medzi členmi. Waistra ponúka zadarmo ukladanie cloud bez akýchkoľvek obmedzení, môžete ukladať neobmedzené súbory online na Waštore.

Android
Zaclys poskytujú ľahko použiteľné vlastné riešenie s 1Go zadarmo. A tiež dedikované servery! Vytvoril La mère Zaclys

Zaclys poskytuje jednoduché a bezpečné ukladanie na internete a synchronizáciu na základe vlastného riešenia freeCloud a open source.

Web
Výkonne jednoduché online zdieľanie fotografií a videí. Vytvoril dphoto

Jednoduché zdieľanie fotografií a videa online. Skvelú galériu, kde môžete zdieľať svoje fotografie so svetom, zabezpečiť zálohovanie fotografií vo vysokom rozlíšení, vlastnú adresu (yourname.dphoto.com) a plne prispôsobiteľnú galériu. Perfektné pre všetko od dovolenky k zdieľaniu s klientmi.

Mac
Web
Adobe Photoshop Lightroom
Neobmedzený priestor pre vaše fotografie Vytvoril ZONER, Inc.

Zonerama je neobmedzená fotogaléria online.

Nastavte svoje fotky zadarmo Bez kompresie, bez obmedzení, bez reklám. Prezentujeme presne to, čo chcete, v plnej kvalite

Web
Nahrajte toľko fotiek, koľko chcete. Vytvoril spoločnosť Sony Corporation

Služba PlayMemories Online je cloudová služba pre fotografie a videá spoločnosti Sony · Pomocou aplikácie All Sync môžete bezpečne uložiť ľubovoľný počet fotografií na vašom smartfóne automaticky zadarmo · Ľahko vytvoriť nezabudnuteľnú zbierku fotografií a zdieľať ju s rodinou a priateľmi .

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Fotki.com je vynikajúca služba pre zdieľanie fotografií a videí. Vytvoril fotki Inc /Dmitri Don

Fotki.com je vynikajúcou službou pre zdieľanie fotografií a videí. Online od roku 1998 a milióny používateľov, ktorí používajú a milujú Fotki.

Web
iPhone
Android Tablet
iPad
NIKON IMAGE SPACE (predtým moja Picturetown) je bezplatná online digitálna fotografia a zdieľanie fotografií ... Vytvoril spoločnosť Nikon

NIKON IMAGE SPACE (predtým moja Picturetown) je bezplatná online služba digitálneho ukladania a zdieľania fotografií. Členovia môžu zdieľať fotografie, nahrávať ich na Flickr a usporiadať ich do online zbierok.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Ak naozaj záleží na vašich fotografiách, chcete si pozrieť reklamy spolu s nimi? Vytvoril SmugMug

Ak sa na fotografiách naozaj zaujímate, chcete, aby boli reklamy vedľa nich? Reklamy vo svojich fotoalbumoch neklamáte doma. Veľké značky nemôžu odolať vloženiu reklám do vašich albumov a vyžadujú, aby sa vaši návštevníci zaregistrovali, aby im mohli na trhu.

Web
Android
iPhone
Aplikácia Album prináša nové intuitívne spôsoby prehľadávania vysokokvalitných fotografií a videí pri ... Vytvorené spoločnosťou Sony Mobile Communications

Aplikácia Album prináša nové intuitívne spôsoby, ako prechádzať vysokokvalitnými fotografiami a videami rýchlo. Poskytuje tiež okamžité prezeranie a zdieľanie fotografií v službách online, ktoré predstavujú skvelé možnosti fotoaparátov smartfónov Xperia ™.

Android

Stránky