Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted

Prehliadač PDF-XChange Viewer je alternatívny prehliadač súborov PDF, ktorý umožňuje prezerať a komentovať súbory PDF. Môžete pridať text, poznámky a iné poznámky a uložiť ich do súboru, ktorý bude kompatibilný so štandardným programom Adobe Acrobat Reader DC. vyhľadávateľné súbory PDF.

Windows
PortableApps.com
DEVONthink je riešením pre digitálny vek. Vytvoril DEVONtechnologies, LLC

DEVONthink je navrhnutý tak, aby riadil a udržiaval všetky tieto rôznorodé informácie tak dôležité pre vašu prácu alebo štúdium. Ako ste už viac skúsení s DEVONthinkom a jeho jednoduchým a intuitívnym rozhraním, rýchlo nájdete ďalšie vzrušujúce spôsoby používania vašich údajov.

Mac
Digitálna aplikácia pre notebooky, ktorá dáva ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft OneNote, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, je aplikácia pre digitálny prenosný počítač, ktorá poskytuje ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Android Wear
Kindle Fire