FreeBSD je pokročilý operačný systém pre x86 (vrátane Pentium® a Athlon ™). Vytvoril projekt FreeBSD

FreeBSD je pokročilý operačný systém pre x86 (vrátane Pentium® a Athlon ™), kompatibilný s amd64 (vrátane Opteron ™, Athlon ™ 64 a EM64T), ARM, IA-64, PowerPC, PC-98 a UltraSPARC® architektúry. Je odvodený od BSD, verzie UNIX® vyvinutej na University of California, Berkeley.

BSD
Self-Hosted
Arch Linux je nezávisle vyvinutá, i686- a x86_64-optimalizovaná distribúcia Linuxu zameraná na ...

Arch Linux je nezávisle vyvinutá, i686- a x86_64-optimalizovaná distribúcia Linuxu zameraná na kompetentných používateľov Linuxu. Na aktualizáciu najnovších softvérových aplikácií s plným sledovaním závislostí využíva program pacman, ktorý je správcom balíkov.

Linux
Univerzálny operačný systém Vytvorené v projekte Debian

ČO je Debian?

Projekt Debian je združením jednotlivcov, ktorí spoločne vytvorili voľný operačný systém. Tento operačný systém, ktorý sme vytvorili, sa nazýva Debian.

Windows
Linux
Windows S
BSD
Self-Hosted
Kódovací kód je múdrejší a rýchlejší s Komodo IDE, prostredím pre platformu profesionálneho vývoja ... Vytvoril ActiveState

Kódujte inteligentnejšie a rýchlejšie pomocou Komodo IDE, multiplatformového profesionálneho vývojového prostredia pre dynamické jazyky a otvorené technológie.

Mac
Windows
Linux
GNU Emacs je rozšíriteľný, prispôsobiteľný textový editor - a ďalšie. Vytvorené Nadáciou pre slobodný softvér

GNU Emacs je rozšíriteľný, prispôsobiteľný textový editor - a ďalšie. V jeho jadre je tlmočník pre Emacs Lisp, dialekt programovacieho jazyka Lisp s rozšíreniami na podporu úpravy textu. Medzi funkcie GNU Emacs patria:

Mac
Windows
Linux
BSD
Sublime Text je sofistikovaný textový editor pre kód, html a prózu - akýkoľvek textový súbor. Vytvoril Jon Skinner

Sublime Text je sofistikovaný textový editor pre kód, html a prózu - akýkoľvek textový súbor. Budete milovať úhľadné používateľské rozhranie a mimoriadne funkcie.

Mac
Windows
Linux
Hackovateľný textový editor pre 21. storočie. Vytvoril Github

Hackovateľný textový editor pre 21. storočie.

Mac
Windows
Linux
BSD
Electron / Atom Shell