Streamuje hry lokálne alebo cez internet Vytvoril Parsec Cloud, Inc.

S funkciou Parsec môžete prehrávať počítačové hry odkiaľkoľvek na akomkoľvek zariadení. Parsec vám umožní prehrávať cez internet z vášho vlastného herného počítača alebo pristupovať k počítaču s cloudovými hrami.

Mac
Windows
Linux

Mari0 je videohra s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá kombinuje prvky videohier Super Mario Bros a Portal.

Mac
Windows
Linux

Growtopia je experimentálna multiplayerová platforma pre pieskovisko s tvorbou. Neexistujú žiadne ciele, len nekonečné množstvo svetov, kde môžete so všetkými svojimi priateľmi vytvoriť to, čo chcete.

Mac
Windows
Android
iPhone
iPad
Wine

ROBLOX je online virtuálne ihrisko a workshop - kde môžu deti všetkých vekových kategórií bezpečne komunikovať, vytvárať, baviť sa a učiť sa.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
HTC Vive
...
Kindle Fire
Gear VR
Xbox

Blockland je nelineárna hra s karanténami bez stanovených cieľov, ktorá dáva hráčom slobodu navrhovať a konštruovať prepracované štruktúry. Štýlovo ako malý minifigure, hráči stavať vnútri virtuálneho sveta pomocou tehly pripomínajúce hračka bloky.

Mac
Windows
Steam

Minetest je hra s takmer neobmedzeným svetovým blokom pieskovísk a herný engine, inšpirovaný technológiami InfiniMiner, Minecraft a podobne.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD

Kopať, bojovať, skúmať, stavať! Nič nie je nemožné v tejto akčnej adventúre. Svet je vaše plátno a zem samotnou je vaša farba.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

Starbound je nezávislá hra, ktorú produkuje nezávislé britské herné štúdio Chucklefish Ltd. Starbound sa odohráva v dvojrozmernom, procesne generovanom vesmíre, ktorý bude hráč skúmať, aby získal nové zbrane, brnenia a rôzne predmety. , Spoločnosť Starbound zadala testovanie beta dňa 4.

Mac
Windows
Linux

Portál obsahuje sériu hádaniek, ktoré musia byť vyriešené teleportovaním charakteru hráča a jednoduchých objektov pomocou „portálovej pištole“, zariadenia, ktoré môže vytvárať medzipriestorové portály medzi plochými rovinami.

Mac
Windows
Linux

Stránky