MediaMonkey je hudobný prehrávač a správca hudobnej knižnice s podporou 50 000 súborov a mnoho ďalších. Vytvoril Ventis Media

MediaMonkey je hudobný prehrávač a manažér hudobnej knižnice s podporou 50 000 súborov a množstvom funkcií na organizovanie, označovanie, konverziu a napaľovanie hudby. Má tiež pokročilé funkcie podcastingu a synchronizácie.

Windows
Android
Windows S

Starbound je nezávislá hra, ktorú produkuje nezávislé britské herné štúdio Chucklefish Ltd. Starbound sa odohráva v dvojrozmernom, procesne generovanom vesmíre, ktorý bude hráč skúmať, aby získal nové zbrane, brnenia a rôzne predmety. , Spoločnosť Starbound zadala testovanie beta dňa 4.

Mac
Windows
Linux

Minecraft je pieskovisko hra, ktorá sa točí okolo pomocou stavebných blokov vytvoriť čokoľvek chcete. V noci vyjdú príšery; Uistite sa, že postaviť prístrešok, než sa to stane. Hra má aj schopnosti pre viacerých hráčov.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
Windows Phone
...
iPad
Oculus Experiences
Kindle Fire
FreeBSD
NetBSD
OpenBSD
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku