Mailová aplikácia FLOSS postavená na platforme Unified XUL. Vytvoril projekt Hyperbola

História Icedove bola rebrandingom projektu Thunderbird projektom Debian s minimálnymi úpravami, aby sa vyriešili sporné otázky týkajúce sa značiek. Debian od ukončenia Iceweaselu vo februári roku 2017 po dosiahnutí dohody s Mozilou o používaní jeho ochrannej známky.

Linux
KeeperChat - predná aplikácia zabezpečených správ. • Súkromný trezor pre správy, fotky a videá Vytvoril Keeper Security, Inc.

KeeperChat - vedúca aplikácia zabezpečených správ.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad

Panda Antivirus vás chráni pri práci, hraní alebo prehľadávaní online.

Antivírusová ochranaReal-ochrana pred všetkými typmi škodlivého softvéru a spyware. Naplánujte pravidelné kontroly a /alebo naskenujte počítač na požiadanie.

Mac
Windows
Android
Interlink je Mail, RSS a Newsgroups klient založený na Mozilla-source zdrojov Spoločenstva a postavený ... Vytvoril Binary Outcast

Interlink je klient Mail, RSS a Newsgroups založený na kóde Spoločenstva založenom na Mozille a postavený na platforme Unified XUL.

Windows
Linux
Softvér na uľahčenie e-mailu Vytvoril Mozilla Corporation

Thunderbird je bezplatný, open-source, multiplatformový e-mail, spravodajca a klient pre zasielanie okamžitých správ. Stratégia projektu je modelovaná podľa Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
Webový prehliadač pre rýchlosť, stabilitu a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Google

Bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Google z open source projektu Chromium so zameraním na rýchlosť a minimalizmus.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
BSD
...
iPad
PortableApps.com
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku