Skupinový e-mail a skupinový rozhovor so závitmi pre produktívne tímy. Vytvoril missiveapp

Spolupracujúci e-mail a skupinový rozhovor so závitmi pre produktívne tímy. Jediná aplikácia pre vašu internú a externú komunikáciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
GroupMe je aplikácia na odosielanie správ z mobilných skupín, ktorú vlastní spoločnosť Microsoft.

Skupinová platforma na zasielanie správ vlastnená spoločnosťou Microsoft. Je to úplne zadarmo, či už hovoríte so skupinou priateľov, alebo môžete komunikovať s jednou osobou. Najlepšie zo všetkého funguje na takmer každom telefóne, prostredníctvom push alebo SMS.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Blackberry
Windows Phone
Android Wear
KeeperChat - predná aplikácia zabezpečených správ. • Súkromný trezor pre správy, fotky a videá Vytvoril Keeper Security, Inc.

KeeperChat - vedúca aplikácia zabezpečených správ.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Facechat - Facebook datovania. Zoznámte sa s novými priateľmi po celom svete. Bezplatné online diskusné miestnosti LIVE! Vytvoril Facechat
Facechat - Facebook dating. Zoznámte sa s novými priateľmi po celom svete. Bezplatné online diskusné miestnosti LIVE! žiadny e-mail, žiadne heslo, žiadna registrácia, 100% anonymný, chat vo vašom vlastnom jazyku.
Web
Facebook
Facebook Messenger
Campfire je jednoduchý webový chatový nástroj v reálnom čase pre podnikanie. Vytvoril Basecamp

Campfire je jednoduchý webový nástroj pre skupinový chat v reálnom čase pre podnikanie. Komunikácia v reálnom čase s 2-60 ľuďmi je tak jednoduchá ako návšteva webovej stránky.

Web
iPhone
Pri skupinových volaniach až 256 používateľov je Video4sure jednoduchý spôsob, ako uskutočniť videohovory alebo nastaviť skupinu ... Vytvoril program Video4sure

Naším cieľom je poskytnúť vám jednoduchý spôsob, ako efektívne komunikovať s vašimi blízkymi, v bezpečnom prostredí a zároveň chrániť vašu identitu.

To je dôvod, prečo sa neobťažujeme o vaše informácie, nepožadujeme členstvo a reklamy nepretekáme. Je to zadarmo!

Web
Chrome
Opera
Firefox
Spoločnosť Thirdlane Connect pomáha moderným tímom efektívnejšie tým, že spájajú hlas, zasielanie správ ... Vytvoril technológie Third Lane Technologies

Spoločnosť Thirdlane Connect sa zameriava na zvýšenie produktivity tím, že kombinuje hlasové a video hovory, videokonferencie, zdieľanie obrazovky, integráciu aplikácií CRM a aplikácií do jednej jednoducho použiteľnej aplikácie.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Self-Hosted
Zdieľanie obrazovky, online stretnutia a; webové konferencie bez úniku údajov. Vytvoril spoločnosť Nextcloud GmbH

Nextcloud Talk je úplne samoobslužná komunikačná služba pre audio /video a chat. Je vybavený webovými a mobilnými aplikáciami a je navrhnutý tak, aby poskytoval najvyššiu mieru bezpečnosti a zároveň bol ľahko použiteľný.

Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Tinode Instant Messaging Vytvoril Tinode Inc

Server okamžitých správ s otvoreným zdrojom a klienti. Backend v čistej Go (licencia GPL 3.0), väzba na strane klienta v jazyku Java pre Android a Javascript (licencia Apache 2.0), pretrvávajúci úložný priestor RethinkDB. JSON cez websocket (k dispozícii je aj dlhý prieskum).

Web
Android
Self-Hosted
Služba GlobalMeet je navrhnutá tak, aby umožňovala jednoduché stretnutia a prezentácie online. Vytvoril Premiere Global Services

GlobalMeet je navrhnutý tak, aby umožňoval jednoduché stretnutia a prezentácie online. Použite ho na pripojenie k veľkým skupinám kdekoľvek na svete.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
iPad

Stránky