Najpokrokovejší mobilný e-mailový klient na svete. Vytvoril spoločnosť Boxer Inc.

Boxer je rýchlejšia, inteligentnejšia a bezpečnejšia e-mailová aplikácia, ktorá podporuje vaše Gmail, Exchange, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, Office 365, IMAP & Poštové účty POP3.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Callnote Premium je bezplatná aplikácia na nahrávanie Skype, Google+ Hangouts, FaceTime, Viber, Facebook ... Vytvoril Kanda Software

Callnote Premium je bezplatná aplikácia, ktorá umožňuje nahrávať hovory Skype, Google+ Hangouts, FaceTime, Viber, Facebook, GoToMeeting a WebEx Audio a Video. Môžete tiež urobiť okamžité video snímky na ceste.

Mac
Windows
Kontextové poznámky a todos. Je to ako post-it-poznámky pre váš mac. Vytvoril Thomas Petersen

Ghostnote pridáva kontextové poznámky do takmer čokoľvek na váš mac. Pridať poznámky & amp; todos do priečinkov, aplikácií, otvorených dokumentov, dokonca aj webových stránok. Premýšľajte o tom ako o post-it-poznámkach pre váš operačný systém.

Mac
Koncepty, kde text začína v systéme iOS. Rýchlo zachyťte text a posielajte ho takmer kdekoľvek! Vytvoril Agile Tortoise

Koncepty, kde text začína v systéme iOS. Rýchlo zachyťte text a posielajte ho takmer kdekoľvek! Najpružnejšia aplikácia na preberanie poznámok v systéme iOS je pripravená na systém iOS 7!

iPhone
iPad
Mac note-taking app s integráciou Evernote. Vytvoril AlternoteApp

Nádherná aplikácia na vytváranie poznámok pre Mac s integráciou Evernote. Alternote má pixelovo perfektné rozhranie, robustné vyhľadávanie, režim bez rušenia a mnoho ďalšieho.

Mac
UC mobile ponúka bezplatné a ľahko použiteľné prehliadače pre takmer akýkoľvek mobilný telefón. Vytvoril UC Mobile

Mobilný telefón UC ponúka bezplatné a ľahko použiteľné prehliadače pre takmer akýkoľvek mobilný telefón. UC Browser je jedným z najpopulárnejších mobilných prehliadačov na svete!

Vlastnosti:

Windows
Windows Mobile
Android
iPhone
Java Mobile
S60
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire