Szoter je ľahko použiteľný, bezplatný online nástroj na anotáciu obrázkov. Označte, nakreslite a zvýraznite akýkoľvek obrázok.

Szoter je ľahko použiteľný, bezplatný online nástroj na anotáciu obrázkov. To vyjadruje vaše nápady a myšlienky jednoduché. Môže sa použiť na zdieľanie Vašich námetov s priateľmi, zvýraznenie dôležitých častí obrázkov alebo dokonca na vytvorenie čitateľných správ o chybách.

Web
Či už pracujete, doma alebo hrať, Jing vám dáva možnosť vytvárať základné vizuálne prvky a ... Vytvoril Techsmith

Jing nasníma obraz alebo video z obrazovky počítača používateľa a odovzdáva ho na webe alebo ho lokálne ukladá do vášho počítača.

Mac
Windows
Skitch je nástroj na úpravu a zdieľanie obrazovky pre počítače Mac a iOS, ktoré umožňujú používateľovi pridať ... Vytvoril spoločnosť Evernote Corporation

Skitch je nástroj na úpravu a zdieľanie snímok obrazovky pre počítače Mac a iOS, ktorý umožňuje používateľovi pridať do obrázka tvary a text a potom ho zdieľať online. Obrázky je možné exportovať aj do rôznych formátov obrázkov.

Mac
iPhone
iPad
PixelStyle Photo Editor pre Mac je všetko v jednom softvér na úpravu fotografií a grafický dizajn ... Vytvoril EffectMatrix Ltd.

PixelStyle Photo Editor 3.5.1 pre Mac je všetko v jednom Photo Editor pre Mac s veľkým rozsahom špičkových filtrov: osvetlenie, rozmazanie, deformácie, sklopné posunutie, tieň, žiara ...

Mac
Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s optickým znakom ... Vytvoril Jens Klingen, Thomas Braun, Robin Krom

Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s podporou optického rozpoznávania znakov (OCR).

Mac
Windows
Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Vytvoril Flamory

Flamory si pamätá veci, takže nemusíte. Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Snímky môžete neskôr vyhľadať pomocou fulltextového vyhľadávania a miniatúr. Prilepte ich kdekoľvek ako odkazy alebo snímky obrazovky.

Windows
Internet Explorer
Chrome
Microsoft Office Powerpoint
Microsoft Office Word
Adobe Reader
Notepad++
Firefox
...
Adobe Acrobat

Slobodný softvér, ktorý vám umožní nahrávať obrazovku, pridať webovú kameru PIP a vybrať viacero možností na exportovanie videa.

Windows