Sada kancelárskych kancelárskych programov pre on-the-go s online spoluprácou a najlepšou sprievodnou ... Vytvoril spoločnosť Hancom Inc (HNC).

Dnes je sada kancelárskych aplikácií Thinkfree predinštalovaných na viac ako 500 miliónoch mobilných zariadení od spoločnosti Samsung a ďalších významných výrobcov originálnych zariadení. *

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Slobodná a open source desktopová aplikácia na rozdelenie, zlúčenie, extrahovanie stránok, otáčanie a mixovanie súborov PDF Vytvoril Andrea Vacondio

PDFsam Basic je bezplatný multiplatformový softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý je navrhnutý tak, aby:

Mac
Windows
Linux
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
OfficeSuite je kancelársky balík pre platformu Windows, Android a iOS. Vytvoril MobiSystems

KOMPLETNÝ MOBILNÝ ÚRAD.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Kindle Fire
MindMeister je lídrom na trhu v online mapovaní mysle. Vytvoril MeisterLabs

MindMeister je lídrom na trhu v online mapovaní mysle. Na rozdiel od tradičných nástrojov na mapovanie mysle, MindMeister umožňuje brainstormingové relácie v reálnom čase medzi neobmedzeným počtom používateľov a vyžaduje len štandardný webový prehliadač.

Web
Android
iPhone