Založené na ... Vytvoril spoločnosť Corel Corporation

Na základe možnosti Ability Office je Corel Office jednoduchý kancelársky balík pre osobné i obchodné využitie. Kompatibilný so službou Microsoft® Office, ponúka spracovanie textu, tabuľky a prezentačný softvér.

Windows
Nevron Writer je výkonný textový procesor, ktorý možno použiť na akýkoľvek účel - od písania jednoduchého ... Vytvoril Nevron Software LLC

Nevron Writer je Free Text Processor, ktorý slúži ako náhrada textového editora Microsoft Word v najpopulárnejších desktopových operačných systémoch, ktoré sa používajú v dnešných dňoch - Windows a Mac.

Mac
Windows
Web
Ocenený dizajnový a rozvrhovací softvér pre tlač a digitálne publikovanie Vytvoril spoločnosť Quark, Inc.

Počítačová aplikácia pre vytváranie a úpravu zložitých rozložení stránok v prostredí WYSIWYG. Beží na systémoch Mac OS X a Windows. Spoločnosť Quark, Inc. bola prvýkrát vydaná v roku 1987 a je stále vlastnená a zverejnená.

Mac
Windows
Kingsoft Tabuľky umožňujú používateľom vykonávať komplexné výpočty a analýzy údajov. Vytvoril Kingsoft Office

Tabuľky Kingsoft umožňujú používateľom vykonávať komplexné výpočty a analýzy údajov. Program je kompatibilný s Microsoft Excel (97/2000/2003/2007/2010) a má podobné rozhranie. Má veľké množstvo vstavaných vzorcov a množstvo funkcií, ktoré pomáhajú pri analýze údajov.

Windows
Linux
xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami navrhnutými skôr ako ... Vytvorené konformnými systémami

xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami, ktorý je navrhnutý, a nie prostredníctvom dodatočného doplnku. Najmä poskytuje perzistentné a per-session ovládacie prvky pre skripty a cookies, čo uľahčuje útoky na sledovanie a skriptovanie.

Mac
Windows
Linux
Xfce
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
LibreOffice-from-Collabora je verzia na svete, ktorá je najpoužívanejšou verziou Open ... Vytvoril produkt Collabora Productivity

LibreOffice-from-Collabora je verzia na svete, ktorá je najpoužívanejšou kancelárskou sadou Open Source, LibreOffice.

Mac
Windows
Linux
Android
Chrome OS
Vytvárajte vysoko kvalitné dokumenty, tabuľky, prezentácie a ďalšie. Vytvoril Corel Corporation

Vytvárajte vysokokvalitné dokumenty, tabuľky, prezentácie a ďalšie. Zažite bezkonkurenčnú kompatibilitu s podporou viac ako 60 typov súborov vrátane najnovších formátov balíka Microsoft Office Suite.

Windows
popis * Polaris Office je bezplatná aplikácia pre dokumenty, tabuľky, prezentácie a Ado ...

Popis * Polaris Office je bezplatná kancelárska aplikácia pre dokumenty, tabuľky, prezentácie a súbory Adobe PDF. Vytváranie, úprava a ukladanie dokumentov programu Polaris Office je dostupné bez sieťového pripojenia!

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

Stránky