Omigo je súkromný prehliadač, ktorý surfuje na webe, číta najnovšie správy, sťahuje a streamuje videá na Android ... Vytvorené aplikáciami Omigo Apps

Omigo je súkromný prehliadač na surfovanie na webe, na čítanie najnovších správ, na preberanie a prehrávanie videí na zariadeniach so systémom Android so silným reklamným blokátorom.

Android
Android Tablet
Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Vytvoril spoločnosť FlashPeak Inc.

Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Je postavený na vrchole projektu Chromium open source, na ktorom je založený aj Google Chrome.

Windows
Linux
Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný Facebook chat, Firefox a Chrome synchronizáciu, vstavanú reklamu ... Vytvoril tím Apollo Ltd

Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný chat na Facebooku, Firefox a Chrome synchronizáciu, zabudovaný blokátor reklám a správcu preberania.

iPhone
iPad
xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami navrhnutými skôr ako ... Vytvorené konformnými systémami

xombrero je minimalistický webový prehliadač so sofistikovanými bezpečnostnými funkciami, ktorý je navrhnutý, a nie prostredníctvom dodatočného doplnku. Najmä poskytuje perzistentné a per-session ovládacie prvky pre skripty a cookies, čo uľahčuje útoky na sledovanie a skriptovanie.

Mac
Windows
Linux
Xfce
Torch Browser je založený na https: //alternativeto. Vytvoril Torch Media Inc.

Prehliadač Torch je založený na technologickej platforme Chromium, ktorá mu umožňuje rýchle prehliadanie. S Torch, môžete zdieľať stránky sa vám páči, sťahovať torrenty, urýchliť sťahovanie a chytiť videá - to všetko priamo z prehliadača.

Mac
Windows
Maven je webový prehliadač, ktorý podporuje rozšírené funkcie, vrátane ukladania hesla, duálnej obrazovky, používateľa ... Vytvoril Gihyun Jung

Maven je webový prehliadač, ktorý podporuje rozšírené funkcie vrátane ukladacieho hesla, duálnej obrazovky, používateľského agenta, podpory typu Desktop-track track-pad, záložiek jog-dial, čítačky, neobmedzených kariet a oveľa viac !!!

iPhone
iPad
S mnohými funkciami, ktoré dopĺňajú vašu navigáciu, rýchle a jednoduché použitie, je Monument Browser vaším ... Vytvoril Marcelo de Souza

Monument Browser je rýchly, bezpečný a ľahko použiteľný prehliadač s kombináciou dizajnu a jedinečných exkluzívnych funkcií.

Windows
Android
Windows S
Windows Phone
Súkromný a bezpečný mobilný prehliadač s downloaderom, VR prehrávačom a neobmedzeným VPN Vytvoril Aloha Mobile Ltd.

Aloha Browser je rýchly, bezplatný, plne funkčný webový prehliadač, ktorý poskytuje maximálne súkromie a bezpečnosť.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Crusta je rýchly, bezpečný a bezplatný webový prehliadač postavený pre moderný web. Vytvoril Anmol Gautam

Crusta je plná funkcia rýchle, bezpečné a zadarmo webbrowser postavený pre moderný web. Crusta je dodávaný s vstavanými rozdeľovacími kartami, ktoré vám umožňujú efektívne pracovať s viacerými úlohami.

Mac
Windows
Linux
Chrome OS
Maxthon Cloud Browser je výkonný multifunkčný prehliadač. Vytvoril Maxthon Ltd

Maxthon je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PortableApps.com

Stránky