Omigo je súkromný prehliadač, ktorý surfuje na webe, číta najnovšie správy, sťahuje a streamuje videá na Android ... Vytvorené aplikáciami Omigo Apps

Omigo je súkromný prehliadač na surfovanie na webe, na čítanie najnovších správ, na preberanie a prehrávanie videí na zariadeniach so systémom Android so silným reklamným blokátorom.

Android
Android Tablet
Armorfly je bezpečný prehliadač, ktorý ponúka maximálne súkromie a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Cheetah Mobile Communications

Môžete zamknúť svoje tajomstvá a užívať si komfortné prehliadanie so všestrannou ochranou. Pomocou funkcie detekcie videa sprístupňuje prehliadač Armorfly rôzne online videá na stiahnutie.

Android
Najmenší a najrýchlejší prehliadač, ale výkonný s prispôsobením. Vytvoril Lakor

Via je jednoduchý, minimalistický prispôsobiteľný prehliadač pre zariadenia Android.

Android
Android Tablet
Webový prehliadač pre systém Android Vytvoril spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Internet pre systém Android je jednoduchý, rýchly a spoľahlivý webový prehliadač pre váš telefón a tablet.

Android
Android Tablet
Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Vytvoril spoločnosť FlashPeak Inc.

Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Je postavený na vrchole projektu Chromium open source, na ktorom je založený aj Google Chrome.

Windows
Linux
Prehliadajte rýchlo, bezpečné a bez otravných reklám v systémoch Android a iOS s najobľúbenejšími blokovacími funkciami pre ... Vytvoril spoločnosť Eyeo GmbH

Prehliadajte rýchle, bezpečné a bez obťažujúcich reklám v systémoch Android a iOS pomocou najobľúbenejšieho blokovania reklám pre webové prehliadače. Jednoduchý na použitie, súkromný a bezpečný, Adblock Browser tiež šetrí dáta a používa menej batérie.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný Facebook chat, Firefox a Chrome synchronizáciu, vstavanú reklamu ... Vytvoril tím Apollo Ltd

Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný chat na Facebooku, Firefox a Chrome synchronizáciu, zabudovaný blokátor reklám a správcu preberania.

iPhone
iPad
Roccat je revolučný rýchly, bezpečný a funkčne nabitý prehliadač určený pre OS X a iOS, ktorý ... Vytvoril Runecats

Roccat je revolučný rýchly, bezpečný a funkčne nabitý prehliadač určený pre operačný systém OS X a iOS, ktorý sa veľmi jednoducho používa.

Funkcie

VisiTabs

Mac
iPhone
iPad
Polarita je užívateľsky príjemný webový prehliadač s intuitívnym rozhraním, ktoré vám umožní preskúmať ... Vytvoril Stanley Lim

Polarita je užívateľsky príjemný webový prehliadač s intuitívnym rozhraním, ktoré vám umožní preskúmať rôzne webové stránky a označiť vaše obľúbené stránky záložkami.

Windows
Android
Android Tablet
Ďalšie vydania Opera, aktualizované každých pár týždňov, vám poskytnú najnovšie vylepšenia ... Vytvoril Opera Software

Opera Ďalšie vydania, aktualizované každých pár týždňov, vám poskytnú najnovšie vylepšenia prehliadača Opera.

Mac
Windows
Linux

Stránky