Vedúci softvér pre spoluprácu a podniková wiki pre intranet a správu znalostí. Vytvoril Atlassian

Dôveruje 8 000 firiem, Confluence je popredný softvér pre spoluprácu a podnikovú wiki pre intranet a správu znalostí. Voľná ​​30-dňová skúšobná verzia.

Web
Self-Hosted
Cloudron
S programom BIMP môžete použiť celý rad manipulácií na celú skupinu obrázkov! Vytvoril Alessandro Francesconi

S BIMP môžete použiť celú skupinu obrázkov! Poskytuje ľahko použiteľné rozhranie a veľa dávkových funkcií: * Zmena veľkosti * Orezanie * Vyklopenie a otáčanie * Rozostrenie a ostrenie * Korekcia farieb (a krivky) * Vodoznak * Premenovať * Zmena kompresie * a formát * ... a čokoľvek chcem!

Mac
Windows
Linux
GIMP
ImageMagick je softvérová sada na vytváranie, úpravu a tvorbu bitmapových obrázkov. Vytvoril ImageMagick Studio LLC

ImageMagick je softvérová sada na vytváranie, úpravu a tvorbu bitmapových obrázkov. Môže čítať, konvertovať a zapisovať obrázky v rôznych formátoch (asi 100) vrátane GIF, JPEG, JPEG-2000, PNG, PDF, PhotoCD, TIFF a DPX.

Mac
Windows
Linux
iPhone
iPad
Xfce
XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konverziu grafických súborov a súborov fotografií alebo na vytváranie snímok ... Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konvertovanie grafických a fotografických súborov alebo na vytváranie prezentácií, kontaktných hárkov, stránok HTML.

Mac
Windows
Linux
GIMP je bezplatný program pre takéto retušovanie fotografií, kompozíciu obrázkov a tvorbu obrázkov. Vytvoril Free Software Fundation (GNU)

GIMP je voľne distribuovaný program pre úlohy, ako sú retušovanie fotografií, kompozícia obrázkov a tvorba obrázkov.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
AmigaOS