DVDFab Video Converter je najviac plnohodnotný a výkonný video konvertor, ktorý dokáže čítať takmer ... Vytvoril DVDFab

DVDFab Video Converter je plnohodnotný a výkonný video konvertor, ktorý dokáže čítať takmer všetky populárne video formáty z internetu, digitálne videokamery, karty na snímanie atď.

Mac
Windows
S programom BIMP môžete použiť celý rad manipulácií na celú skupinu obrázkov! Vytvoril Alessandro Francesconi

S BIMP môžete použiť celú skupinu obrázkov! Poskytuje ľahko použiteľné rozhranie a veľa dávkových funkcií: * Zmena veľkosti * Orezanie * Vyklopenie a otáčanie * Rozostrenie a ostrenie * Korekcia farieb (a krivky) * Vodoznak * Premenovať * Zmena kompresie * a formát * ... a čokoľvek chcem!

Mac
Windows
Linux
GIMP
Photodirector je ideálny softvér na úpravu fotografií, ktorý obsahuje mnoho ľahko použiteľných nástrojov na vytváranie ... Vytvorené spoločnosťou Cyberlink

AudioDirector vám ponúka slobodu upravovať a miešať soundtrack vášho videa, zvukové efekty a dokonca aj hlasy. Nástroj na obnovu sa používa na opravu porúch zvuku. AudioDirector integruje dynamické prepojenie s PowerDirector pre celkovú plynulosť a značnú úsporu času.

Mac
Windows
RawTherapee je bezplatný RAW konvertor a softvér na spracovanie digitálnych fotografií. Vytvoril tím RT

RawTherapee je bezplatný RAW konvertor a softvér na spracovanie digitálnych fotografií. Všetky zmeny možno aplikovať a dávkovo spracovávať vo vhodnom čase.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Prevod viacerých súborov medzi viac ako 100 kódovania textu a binárnych formátov: Unicode, ANSI ... Vytvoril BinaryMark

Konvertovať 1000s súborov medzi viac ako 100 kódovania textov a binárnych formátov: Unicode, ANSI, latinčina, cyrilika, ASCII, UTF8, ISO, OEM, Mac, Base-64, Bin-Hex, Quoted-Printable.

Windows
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Predstavte si obrázok & amp; Animácia Viewer pre Windows s funkciou snímania obrazovky. Vytvoril Chun Sejin

Predstavte si obrázok & amp; Animačný prehliadač pre Windows s funkciou snímania obrazovky.

Windows
Windows Mobile
XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. XnView je poskytovaný ako FREEWARE pre súkromné ​​nekomerčné alebo vzdelávacie účely (vrátane neziskovej organizácie).

Windows
PortableApps.com
ReactOS
FastStone Image Viewer je rýchly, stabilný, užívateľsky príjemný prehliadač obrázkov, konvertor a editor. Vytvoril FastStone Soft

FastStone Image Viewer je rýchly, stabilný, užívateľsky príjemný prehliadač obrázkov, konvertor a editor. Má pekný rad funkcií, ktoré zahŕňajú prezeranie obrázkov, správu, porovnanie, odstránenie červených očí, odosielanie e-mailov, zmenu veľkosti, orezanie a úpravy farieb.

Windows
XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konverziu grafických súborov a súborov fotografií alebo na vytváranie snímok ... Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konvertovanie grafických a fotografických súborov alebo na vytváranie prezentácií, kontaktných hárkov, stránok HTML.

Mac
Windows
Linux

Stránky