Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop".

Linux
Zorin OS je ľahko použiteľný operačný systém založený na operačnom systéme Linux, ktorý je navrhnutý tak, aby bol váš počítač rýchlejší ... Vytvoril Zorin OS

Zorin OS je multifunkčný operačný systém navrhnutý špeciálne pre užívateľov Windows, ktorí chcú mať jednoduchý a hladký prístup k Linuxu. Je založený na Ubuntu, ktorý je najobľúbenejším operačným systémom Linux na svete.

Linux
Distribucia Linuxu založená na Kubuntu Vytvoril tím KDE

KDE neon je distribúcia Linux na báze Kubuntu a živé DVD s najnovším desktopom KDE Plasma a iným komunitným softvérom KDE. Okrem inštalovateľného obrazu DVD ponúka projekt rýchlo sa rozvíjajúci softvérový archív s najnovším softvérom KDE.

Linux
Nitrux je bezplatná, krásna, otvorená distribúcia založená na Ubuntu so zameraním na krásu, užívateľské ... Vytvoril NitruxOS

Nitrux je Linuxová distribúcia založená na Ubuntu, vhodná pre notebooky a stolné počítače. Jeho hlavným desktopovým prostredím je Nomad, pracovná plocha KDE s plazmovou obrazovkou s "plazmoidmi" na vytvorenie špeciálnej zmesi estetiky a funkčnosti.

Linux
Ubermix je všetko zadarmo, špeciálne postavený, Linux-založený operačný systém navrhnutý zo zeme ... Vytvoril ubermix

Ubermix je všestranný, špeciálne postavený, operačný systém založený na Linuxe, ktorý je navrhnutý tak, aby zodpovedal potrebám vzdelávania.

Linux
Ubuntu Mate je stabilný, ľahko použiteľný operačný systém s konfigurovateľným desktopovým prostredím. Vytvoril tím Ubuntu MATE

Ubuntu Mate je stabilný, ľahko použiteľný operačný systém s konfigurovateľným desktopovým prostredím. Ideálny pre tých, ktorí chcú zo svojich stolových počítačov, notebookov a netbookov najviac a uprednostňujú tradičnú metaforu pre stolné počítače.

Linux
Distribúcia operačného systému Linux odvodená z Ubuntu, ale s prostredím KDE. Vytvoril Canonical Ltd

Kubuntu je oficiálna "príchuť" Ubuntu, ktorá namiesto štandardného Unity používa desktopové prostredie KDE Plasma. To mu dáva úplne iný vzhľad a dojem.

Linux
Lubuntu je rýchlejší, ľahší a energeticky úspornejší variant ... Vytvoril Canonical Ltd

Lubuntu je rýchlejší, ľahší a energeticky úspornejší variant Ubuntu s použitím LXDE, ľahkého prostredia X11 Desktop.

Linux
Voľný, rýchly a esteticky príjemný operačný systém založený na Ubuntu Vytvorený základným projektom

elementárny OS je slobodný, rýchly a esteticky príjemný operačný systém založený na Ubuntu.

elementárne OS sa dodávajú s starostlivo upraveným výberom aplikácií, ktoré vyhovujú potrebám každého dňa, takže môžete stráviť viac času pomocou počítača a menej času na čistenie bloatware.

Linux
Xubuntu je elegantný a ľahko použiteľný operačný systém. Xubuntu prichádza s ... Vytvoril tím Xubuntu

Xubuntu je elegantný a ľahko použiteľný operačný systém. Xubuntu prichádza s Xfce, čo je stabilné, ľahké a konfigurovateľné desktopové prostredie. Je založený na jednoduchom operačnom systéme založenom na Linuxe založenom na Ubuntu.

Linux
Self-Hosted
Ubuntu
Debian

Stránky