AirVPN je VPN založená na OpenVPN a prevádzkovaná aktivistami a hacktivistami v oblasti obrany ... Vytvoril airvpn.org

AirVPN je VPN založená na OpenVPN a prevádzkovaná aktivistami a hacktivistami na ochranu neutrality, súkromia a proti cenzúre. VPN tunel šifruje vaše pripojenie k internetu.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
UltraSurf je bezplatný softvér, ktorý umožňuje používateľom v krajinách s ťažkou internetovou cenzúrou ... Vytvoril UltraReach

UltraSurf je slobodný softvér, ktorý umožňuje používateľom v krajinách s ťažkou internetovou cenzúrou navštíviť verejné webové stránky na svete bezpečne a voľne. Používatelia v krajinách bez internetovej cenzúry ju tiež používajú na ochranu svojho súkromia a bezpečnosti na internete.

Windows
Chrome
Lantern vám umožňuje dať alebo získať prístup k internetu prostredníctvom iných používateľov po celom svete ... Vytvoril inovatívny Labs, LLC.

Lantern vám umožňuje dať alebo získať prístup na internet prostredníctvom iných používateľov po celom svete, ktoré sú prepojené sieťou peer-to-peer založenou na dôvere.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
PirateBrowser je internetový prehliadač The Pirate Bay používaný na obchádzanie internetovej cenzúry. Vytvoril The Pirate Bay

ThePirateBrowser je balík balíkov Tor a Mozilly Firefox Prenosný prehliadač FoxyProxy ktoré vám umožnia obísť cenzúru, ktorú niektoré krajiny ako Irán, Severná Kórea, Spojené kráľovstvo, Belgicko, Fínsko, Dánsko, Taliansko a Írsko ukladajú svojim občanom.

Windows
Cenzúra ticha. Chráňte svoje súkromie a obísť obmedzenia pomocou Xeovo VPN.

Cenzúra ticha. Chráňte svoje súkromie a obísť obmedzenia pomocou Xeovo VPN. Počnúc 2,99 $ /mes.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Freegate je softvér proti cenzúre pre bezpečný a rýchly prístup k internetu. Vytvorené spoločnosťou Dynamic Internet Technology Inc. (DIT)

Freegate je anti-cenzúrny softvér pre bezpečný a rýchly prístup k internetu. Bol vyvinutý a udržiavaný spoločnosťou Dynamic Internet Technology Inc. (DIT), ktorá je priekopníkom operácie obchádzania cenzúry.

Windows
Wine
Internet bez hackerov a blokovaných webových stránok, ktoré obhajujú vaše súkromie Vytvoril spoločnosť Betternet Technologies Inc.

betternet je najjednoduchší spôsob pripojenia na web bez cenzúry alebo obmedzení. Neobmedzená bezplatná VPN bez reklám, žiadna registrácia, nie b ****** t; len chránime vaše súkromie a identitu. To je ono!

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
Chrome
Yandex.Browser
...
Opera
Chromium
Firefox
Rýchly tunel proxy, ktorý vám pomôže obísť brány firewall Created by clowwindy

Bezpečná ponožka proxy, navrhnutá na ochranu internetovej prevádzky.

- Super rýchle
Techniky krvácania okrajov pomocou asynchrónneho I /O a programovania riadeného udalosťami.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
V Psiphone sa zaviazali k otvorenému a prístupnému internetu. Vytvorila spoločnosť Psiphon Inc.

V spoločnosti Psiphon sa zaviazali k otvorenému a prístupnému internetu. Psiphon Open Source je samostatná verzia softvéru Psiphon, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre každého.

Windows
Android
Tor je slobodný softvér umožňujúci anonymnú komunikáciu. Vytvoril Tor Project

Softvér Tor chráni vás poskakovaním vašich komunikácií okolo distribuovanej siete relé, ktorú prevádzkujú dobrovoľníci z celého sveta: zabraňuje tomu, aby niekto sledoval vaše internetové pripojenie, aby sa dozvedel, ktoré stránky navštevujete, zabraňuje tomu, aby stránky, ktoré navštívite, a um

Mac
Windows
Linux
Android
OpenBSD