Blur je výkonný správca hesiel, ktorý pomáha používateľom zostať anonymný na webe maskovaním ich ... Vytvoril Abine, Inc.

Blur je lepšia ako správca hesiel: zabezpečuje VŠETKY vaše súkromné ​​informácie online.

Okrem bezpečného ukladania hesiel umožňuje aplikácia Blur anonymizovať vašu e-mailovú adresu, kreditnú kartu a telefónne číslo.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Videorozhovory s až 8 ľuďmi v prehliadači - bez preberania, bez prihlásenia. Vytvorené na stránkach appear.in

Pozrite si až 8 priateľov na živom videu počas rozhovoru s nimi! Vytvorte si svoju vlastnú miestnosť (objavte sa v miestnosti) a posielajte odkaz na chat, Facebook Messenger, SMS alebo e-mail, aby ste pozvali ľudí. Nevyžaduje sa žiadna registrácia, keď ľudia kliknú na odkaz, uvidia sa s vami!

Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Sieť I2P poskytuje silnú ochranu súkromia pre komunikáciu cez internet.

I2P je anonymná sieť, ktorá ponúka jednoduchú vrstvu, ktorú aplikácie citlivé na identitu môžu bezpečne komunikovať. Všetky dáta sú zabalené s niekoľkými vrstvami šifrovania a sieť je distribuovaná a dynamická bez žiadnych dôveryhodných strán.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Tor je slobodný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť proti dopravnej analýze, forma ... Vytvoril The Tor Project Inc.

Tor je bezplatný prenosný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť pred formou sieťového dohľadu, ktorý ohrozuje osobnú slobodu a súkromie, dôverné obchodné aktivity a vzťahy a bezpečnosť štátu známu ako analýza premávky.

Mac
Windows
Linux
BSD